Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki kochane mam problem.
Młody lat 9 jest nagminnie zaczepiony przez równolatka. Rozmowa z dyrektorem nic nie dała. Młody zgłaszał to nauczycielom i dyrektorowi i nic.
Osobiście powiedziałem mu:
Poproś żeby przestał
Zgłoś nauczycielowi
Lej ile wlezie ja się będę tłumaczył
I teraz do sedna. Dowiaduje się że znowu go zaczepiał i wszystko w piach.
Różowa twierdzi żeby sprawę zostawić bo będzie gorzej (taki #!$%@?)
Ja widzę dwa wyjścia
Albo młody musi #!$%@? oprawcy tak żeby mnie wezwali do szkoły (duże ryzyko ze go uszkodzi)
Druga opcja żądam rozmowy z rodzicami gowniarza a najlepiej z ojcem, żeby wiedzieć która to morda i później mu wyjaśnić na parkingu co i jak.
Robię błąd, czy jest inne wyjście?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61be175addfc93000ae080c7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 137
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? młodemu i ojcu i matce
ja jako wujek, zawsze mówię gówniakowi, nigdy nie zaczepiaj innych, ale jak ktoś ma do ciebie problem to od razu bomba w ryj, bo inaczej się nie odczepi, dzieci to zwierzęta, zwierzęta które wykorzystują słabość innych do budowania swojej pozycji
@AnonimoweMirkoWyznania Ja miałbym bekę z dzieciaka co jak jest gnębiony idzie do nauczycielek, rodziców itd. bardziej byłby gnębiony i beka byłaby ciśnięta na całego a łatka #!$%@? co po rodzicach lata do końca podstawówki, a jakby #!$%@?ł przy 1 próbie to szacunek by był, za którymś razem mniejszy ale lepsze to niż dawanie się gnębić
@KsiundzRobak dziecko które gnębi jest świadome w 100% co robi, nie pleć takich bzdur. Rodzice prędzej mniej temu winiom a szkoła wogóle bo jakby za dużo nie zrobią, poprostu jak nie umiesz się postawić to na własne życzenie jesteś popychadłem a chodzenie po dyrektorach pogorszy sytuacje no chyba że wejdziesz mocno i postraszysz sądem czy innym gównem.
@AnonimoweMirkoWyznania: zgłaszaj do dyrektora, ale koniecznie na piśmie. Uwierz mi, od razu zmieniają podejście. Rozmowy mają w nosie. Jak pierwsze pismo nie pomoże, nastepne z kopią do wydziału oświaty i kuratorium. Można też zaangażować policję, od razu wszyscy stają na baczność.

Gratuluję podejścia i odwagi, wielu chowa głowę w piach. A różowa... No co mam Ci powiedzieć...
@AnonimoweMirkoWyznania: bylam nękana w podstawiwce, tez jakos od 2 klasy. Apogeum nastąpilo w 5 klasie i wychowawczyni zareagowala dopiero jak ja zaczelam stosowac to co osoby dręczące mnie plus po wizycie mojej mamy u rodzicow. Ja nie chcialam sie bic, ale pamietam, ze mocno zwyzywałam te dziewczyny.
Ogolnie pewnie bylabym za to mocno zjechana w szkole, ale sama udzielam korkow i jak slucham dzieci, takich ktore same zaczynają to po prostu
@AnonimoweMirkoWyznania: Byłem w takiej sytuacji. Złapałem gówniaka i powiedziałem "Jak jeszcze raz podejdziesz do mojego syna to razem z tatą pójdziesz do więzienia i nie będę miał litości dla was. Trzymaj się z daleka od XXXXX(imię mojego syna) bo będziecie z tatą mięli kłopoty" Od roku mam spokój. Złapałem go za bety i przycisnąłem do ściany będąc gotowym na to, że jego stary będzie miał wąty. Nic takiego się nie stało
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj głupich wykopków.

Zgłaszają sprawę gdzie się da, wszystko na piśmie. Rób smród dyrekcji i nauczycielom. Wszystko miej na papierze. W CC gmina, kurator, MEN, starosta, marszałek woj. Pokaż, że się nie #!$%@? w tańcu i że sprawy nie odpuścisz (na tle dyplomatycznym).

Nie baw się w żadne straszenie ani rękoczyny. Młody patus oznacza na 99% rodzinę dysfunkcyjną. Pewnie tatuś jeszcze głupszy. On za 5lat będzie się zapijał na
Masz dzieciaka lat 9 czyli podejrzewam, że nie jesteś jakoś bardzo młody i Ty się pytasz na portalu gdzie średnia wieku wynosi jakoś 17 lat co Ty masz zrobić?

Dobrze, że Twoja partnerka żyje w niewiedzy, że jej partner pyta się na portalu zupełnie obcych ludzi co zrobić bo jego 9 letni syn jest nagminnie zaczepiany przez równolatka.


@na_wieki_wiekow_Amen: może dlatego, że dorośli #!$%@? byli w stanie pomóc? Może dlatego, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brylant: masz racje w dzisiejszym swiecie wazniejsze jest nauczyc obracac sie w tym #!$%@? prawie tak by wyjsc na swoje. Ja bym wytlumaczyl synowi jak krok po kroku dojedziemy patusow bez uzycia przemocy.
@R4vPL ale co źle radzę? Jak mu nie odda to on będzie miał z niego bekę i zniszczy mu psychikę. Ja nie mówię by mu odrazu coś zrobił tylko żeby lekko mordę obił czy coś, no ale istnieje selekcja naturalna.