Wpis z mikrobloga

#kronikimyrtany

Dopiero wbiłem do miasta, jakieś tipy na początek? Idę w 2h/siła/kowalstwo/trofea, jest jakies kompendium nt czeladników? Czytałem o tym pobieżnie ale nie chce np zostać czeladnikiem u kogoś od polowania jeśli mogę być u jakiegoś kowala.

Olso, ta laska w mieście Frida jakoś tanio skupuje te skóry. Opychać jej skóry niedźwiedzia?
  • 7
@szmichal jak zostaniesz czeladnikiem kowala to on za bardzo dobrą cenę kupuje po 1 egzemplarzu wykutej broni.
Trofeów, skór itp imo nie warto sprzedawać jak Ci nie brakuje hajsu na wszystko, bo możesz z nich craftować. Najwyżej sprzedasz wszystko później.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmichal: @ossadagowah: BTW zarobek że skór jest marny wbrew temu co się mówi, ja po 15 godzinach gry sprzedałem +100 skór a zarobiłem około 700 szt złota
Kiedy w ekwipunku miałem już prawie 2000 złota
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zimnok: Frida skupuje skóry znacznie drożej jak się jest u niej czeladnikiem więc jak ktoś ma plan się u niej uczyć to polecam zostawić skóry. No i 700 złota za ponad 100 skór to chyba jakieś najtańsze musiałeś sprzedawać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiedmolol: czyli to zwaliłem ()
Nie najtańsze bo dałem wszystkie, z topielców, z trolla, niedźwiedzia itd

Wiadomo ile drożej są jak się jest czeladnikiem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmichal: z tego co wiem tak ale drugiego można wbić dopiero w 4 rozdziale i w sumie nie wiem czy można więcej niż dwóch. Z tego co wiem jest to możliwe po wbiciu mistrzostwa w danej dziedzinie i po wykonaniu questow.