Wpis z mikrobloga

Opłaca się iść w alchemię grając wojownikiem? Alchemia na warzenie mikstur siły to 50 PN jak się nie mylę. Lepiej przeznaczyć to na sile? Ile mirliscie do tej pory smoczych korzeni? Wiem, ze oprócz tego będę mógł ważyć miksturki na zręczność itd. ale nie dbam o to tak bardzo.

#gothic #kronikimyrtany
  • 13
@Tami: ja przez całą grę znalazłem z 8 korzeni, ale nie lizałem ścian za bardzo żeby wszystko znaleźć, możesz z nich zrobić smarowidło na kanapki i masz 3 siły z 2 korzeni, z alchemii masz 3 siły z jednego. Więc bez alchemii tracisz jakby 50% wartości korzeni. Sam oceń czy warto, ja grałem bez alchemii i wbiłem ponad 200 siły, w tym ponad 100 bonusu z kupionych rzeczy. Jak przejrzysz moje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tami: gram na zreke, jestem w 3 rozdziale, znalazłem do tej pory jakieś 20 goblinich jagód, 18 szczawi królewskich i może jakieś 16 smoczych korzeni przy czym po części mam ich mniej niż jagód bo ich raczej nie kupuje jak widzę u jakiegoś handlarza.

Ogólnie to się opłaca bo potem 1 punkt siły to 3-4PN więc dość łatwo sobie policzyć ile tych mikstur musisz zrobić żeby Ci się zwrocilo(możesz też robić
@Tami: Warto, jest masa korzeni i jagód, jakbym grał pod zręczność to miałbym ponad 70 zręczności(coś około 24 jagody) z samych mikstur na końcu 3 rozdziału. Pamiętaj, że telekineza w łapie to podstawa podczas eksploracji.


ja przez całą grę znalazłem z 8 korzeni


@ossadagowah: Tak mało? Przecież to wszędzie rośnie, wystarczy się schylić.
@Viscop: Właśnie jagody mnie nie interesują za bardzo. Chce wbić jak najwięcej siły, i chce wiedzieć czy z korzeni wbije więcej. Alchemia daje ten plus, że można wszystkie staty zboostować j( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Diblos może później dopiero dochodzą. Na 100%, u niego wczoraj kupilem na sile i hp na stałe w drugim rozdziale (na czasowe tez miał), zaraz po nauce alchemii na III poziom. Chwile potem znalazłem gdzieś recepturę na hp