Wpis z mikrobloga

Piątek wieczór, humor gituwa - to odpowiednia pora na moje #pokapake
Nadawcą mojego prezentu według InPostu był Święty Mikołaj. Po zobaczeniu tego miałem dużego banana na twarzy (ʘʘ)

Już pierwsza strona listu zasugerowała mi, że jego autorką jest #rozowypasek. Przeczytanie tylko to potwierdziło, a podpis wyjawił, że za to wszystko odpowiada @allegro_mente
(Hmm, nie ma tu takiej? To jeszcze raz...)
[...] za to wszystko odpowiada @allegro.mente
(Kurde, to nadal nie ona. Do trzech razy sztuka.)
[...] odpowiada @allegramente

Nie chcę urazić moich par z poprzednich edycji, ale w tym roku niezaprzeczalnie dostałem najładniejszy list ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oprócz niego w pudełku znalazłem również:

- książki - Co czytelniczka mogła podarować czytelnikowi? Oczywiście, że książki. I to aż 3! Ale uprzedzając domysły, żadna z nich nie jest zwyczajna. "Dziennik 29" to interaktywna gra książkowa. Słyszałem o nich, ale nigdy nie miałem do czynienia. Nie wiem, czy przełamię swój opór do pisania po książkach, ale najwyżej wspomogę się kartką xD "Wihajster do godki" to nawiązanie do mojego zainteresowania językiem śląskim. Świetny pomysł, będzie studiowane. Ostatni tytuł pochodzi z prywatnej kolekcji mojej nadawczyni, z którym chętnie się zapoznam. Napisałaś, że to swoisty zapełniacz wolnej przestrzeni w pudełku - księgarnie powinny podchwycić Twój pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- elektronika - Telefon w Wykopace? No tego to raczej nikt się nie spodziewał. A ja właśnie go dostałem i to nie byle jaki, bo #samsung . Dołączy do mojej kolekcji starych telefonów komórkowych. Dodatkowo do kompletu Mirabelka dorzuciła ładowarkę indukcyjną. Jakaś taka dziwna i bardzo się nagrzewa, ale zaufam jej i wykorzystam przy najbliższej okazji xD
Ewentualnie będę ją wykorzystywał jako podgrzewacz do kubka, bo kończąc heheszki to właśnie takie jest jego prawdziwe przeznaczenie ( ͡º ͜ʖ͡º) Przyznam, że w pierwszej chwili po otwarciu pudełka pomyślałem, że to discman xD

- słodycze - allegramente sprawiła, że w moim przypadku spełniło się powiedzenie "Zjeść ciastko i mieć ciastko". Identyczną czekoladę Milka podarowałem mojemu odbiorcy, a teraz znów taką mam (ʘʘ) Dorzucam ją do każdego świątecznego upominku i miło, że ktoś postanowił zrobić to samo. Oprócz niej dostałem też Ptasie Mleczko i i nadziewaną figurkę czekoladową - moja sympatia do słodkości będzie zaspokojona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- rękawiczki - Serio, czy to telepatia? Kilka dni temu myślałem, że na podróż przydałyby mi się takie rękawiczki do obsługi telefonu, lecz nie miałem czasu, aby je zamówić. Dzięki Tobie odeszła mi obawa o zmarznięte ręce! Obowiązkowo będę wyposażeniem mojego plecaka.

allegramente, bardzo dziękuję za #wykopaka . Jest świetna! A skoro już mam głos to chciałbym jeszcze raz życzyć Tobie i Twoim bliskim wymarzonych Świąt i wszystkiego najlepszego przez cały rok. Trzymam kciuki (oczywiście metaforycznie) za realizację Twoich przyszłych planów. I wcale nie chodzi o pozbycie się konkurencji ;)

PS. lubię śnieg, gdy nie trzeba go zwalać z samochodu lub nie zamienia się w śliski lód (_ )
Pobierz pamk22 - Piątek wieczór, humor gituwa - to odpowiednia pora na moje #pokapake
Nadawc...
źródło: comment_1639774026eH0ImBg53zSaKZaatHuwBY.jpg
  • 3
@pamk22 hyhy czyli dobrze, że nie postanowiłam napisać listu ręcznie. ( ) Tę czekoladę też wczoraj zauważyłam u Twojego paczkobiorcy. Miałam nadzieję na upolowanie na aukcjach jakiegoś retro sprzętu i nawet wzięłam udział w licytacji walkmana ale finalnie jego cena sięgnęła 150 zł. A ja dołączyłam, jak stał za dychę. (σ ͜ʖσ)
Cieszę się, że paka trafiona. Rękawiczki miały
Identyczną czekoladę Milka podarowałem mojemu odbiorcy, a teraz znów taką mam (ʘʘ)


@pamk22: ona już trzecie kółko robi w wykopace( ͡° ͜ʖ ͡°)