Wpis z mikrobloga

@Volki PiS to kato prawactwo, takie samo jak Konfederacja - różni ich tylko to, jaki populizm sprzedaja naiwnym konserwom - w przypadku PiS jest socjal, a w przypadku szurii jest to likwidacja podatków. Jak ktoś tego nie widzi to jest dzbanem i tyle w tym temacie xD

@Disegno Konfedeszuria to typowa partia ludzi o myśleniu gówniarza - zachowują się jak pajace, a gadają o merytoryce, na upomnienie się burmuszą i głosują na
@L3stko: Ty wiesz w ogóle co to jest kworum?


@Disegno: tak, wiem. Wiem również, że gdyby konfederacja nie wzięła udziału w głosowaniu, wymagana bezwzględna większość byłaby mniejsza i PiS nie musiałby bać się o nieobecność Mejzy.

Rozrysuję ci to:

Bezwzględna większość w tym głosowaniu wynosiła 227. Gdyby Konfederacja nie brała udziału w głosowaniu, bezwzględna większość wynosiłaby 222, czyli PiSowi łatwiej byłoby przegłosować ten projekt.

Kompromitujesz się!

DW: @Volki
L3stko - > @L3stko: Ty wiesz w ogóle co to jest kworum?

@Disegno: tak, wiem. Wiem ...

źródło: comment_1639760120TOjLYBX927UzyWXXWglInb.jpg

Pobierz
Bezwzględna większość w tym głosowaniu wynosiła 227. Gdyby Konfederacja nie brała udziału w głosowaniu, bezwzględna większość wynosiłaby 222, czyli PiSowi łatwiej byłoby przegłosować ten projekt.


@L3stko: Czyli jednak nie wiesz co to jest kworum.
Czyli PO nie wyjęła?? Tak? A ty wytykasz Konfederacji?


@Volki: xDDD średnie te fikołki Wilku, średnie. Wyjęcie kart przez PO gdy Konfederacja zapowiedziała poparcie PiS nie miałoby absolutnie żadnego znaczenia. Więc zostali i przynajmniej zagłosowali przeciw zamordyzmowi, w przeciwieństwie do Konfederacji.