Wpis z mikrobloga

W polskich mediach cisza tymczasem na Białorusi twierdzą, że polski żołnierz uciekł wczoraj z bronią na Białoruś i poprosił o azyl.
Jeżeli to prawda to ładna kompromitacja. On rzekomo powiedział o brutalnosci polskich służb wobec imigrantów.
Podali jego dane i jednostkę - 11 Pułk Artylerii 16 Dywizji Pomorskiej.
Niusa podaja już duże agencje rosyjskie i konta białoruskich służb pogranicznych, wiec nie jest to fejk anonów w sieci.

tu wiecej po ros
https://t.me/gpkgovby/971

#bialorus #neuropa #4konserwy
szurszur - W polskich mediach cisza tymczasem na Białorusi twierdzą, że polski żołnie...

źródło: comment_1639731056Atp4fqsU2hxNcUAn0MQ2i4.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZmiksowanaFretka: Zanim do mnie napisałeś wyraźnie dałem do zrozumienia, że mogłem się pomylić. Nie mam z tym żadnego problemu, bo jak coś zrobię źle to się umiem do tego przyznać patrząc komuś w oczy. Nie rozumiem jednak jak ty możesz się dziwić mojej reakcji względem ciebie, kiedy napisałeś do mnie "przy pisaniu takich wysrywów trolu ", czyli obraziłeś mnie dwa razy w jednym zdaniu. Do tego prosiłem cię, abyś do
  • Odpowiedz
@bocznica: Z USA na Białorus niedawno uciekł zwolennik Trumpa. Bierz pod uwage, ze on ucieka prwdopdobnie przed kłopotami jakie już miał.
Poza tym ten żołnierz przed laty na prawicowych stronkach pisął i wyjedzie byle z dala od UE. A wychwalanie Białorusi tęz było w prawicowym necie. Nawet na wykopie kilka lat były komentarze o emigracji na Białoruś. Filmiki, że tak jest ok tez sa na jutubie. Nie musiał wcale miec
  • Odpowiedz
Tak było historycznie przeciez ucieczki w czasach komunistycznych były wykorzystywane, a rodzime kraje sie tych incydentów wstydziły.


@szurszur: Dlatego też powinniśmy wyciszyć tą sprawę a nie nagłaśniać.
  • Odpowiedz
@szurszur: Chłop miał w Polsce problemy z prawem w UE czekałaby go szybka ekstradycja do Warszawy, rozkminił sobie to tak, że przejdzie na stronę białoruską, tam będzie wożony jak bohater i będzie miał jak pączek w maśle. I tak pewnie będzie dopóki będzie potrzebny Łukaszence, potem czeka go smutny los w smutnym kraju bez możliwości powrotu.
  • Odpowiedz