Wpis z mikrobloga

W polskich mediach cisza tymczasem na Białorusi twierdzą, że polski żołnierz uciekł wczoraj z bronią na Białoruś i poprosił o azyl.
Jeżeli to prawda to ładna kompromitacja. On rzekomo powiedział o brutalnosci polskich służb wobec imigrantów.
Podali jego dane i jednostkę - 11 Pułk Artylerii 16 Dywizji Pomorskiej.
Niusa podaja już duże agencje rosyjskie i konta białoruskich służb pogranicznych, wiec nie jest to fejk anonów w sieci.

tu wiecej po ros
https://t.me/gpkgovby/971

#bialorus #neuropa #4konserwy
szurszur - W polskich mediach cisza tymczasem na Białorusi twierdzą, że polski żołnie...

źródło: comment_1639731056Atp4fqsU2hxNcUAn0MQ2i4.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
No jeżeli żołnierz zdezerterował z bronia do innego kraju z którym wg władz toczymy wojne hybrydową to pytanie dlaczego to kompromitacja jest dziwaczne


@szurszur: były też przypadki dezercji amerykańskich żołnierzy do Korei Płn. Nie wiem kogo niby ma być tutaj jakaś kompromitacja, jeśli jakiś świr nagle zechce zbiec na stronę wroga.
  • Odpowiedz
Ale zdajesz sobie, że to jest wymyślona bzdura, która nigdy się nie wydarzyła? To jest zwykłe propagandowe SF, które urodziło się w mózgu jakiegoś Ruska od propagandy. Czy powielanie nieprawdziwych informacji jest ok? Wiesz, że Rosja jest wrogiem Polski ze względów geopolitycznych i jest tak od setek lat? Tylko uzbrojenie i taktyka się nieco zmienia.


@Beekeeper: Jeżeli to fake to bedzie łatwo obalony przez polska strone. Na razie ta milczy o
  • Odpowiedz
@szurszur: Nikt nie zaprezentowal syndromu wyparcia. Nawet napisalem ze trzeba poczekac jak odniesie sie do tego Polska strona i dalej tak uwazam(nigdzie nie powiedzialem ze to na 100% nieprawda tylko trzeba to zweryfikowac)raczej wiekszosc tak komentowala. Ty masz syndrom jakiegos dzbana ktory nie potrafi czytac ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
raczej zdrowej nieufności wobec tego co mówi Rosja.


@Beekeeper: xd nie rób fikołków. Bez żadnego dowodu ani nawet poszlaki uznałeś, że to fejk i nie powinno sie go rozpowszechniac. Tymczasem nius ten nie ma cech klasycznego fejka tego typu i zawiera dużo łatwych do obalenia informacji ( o ile to fejk) - nie jest anonimowy, nie jest wrzutka na gównostronce i blogu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jeżeli nie rozumiesz o co mi chodzi i czemu należy pomagać własnemu krajowi, a nie szerzyć w Polsce ruską propagandę

@Beekeeper: XDDD

bo wiecie ja rozumiem, wy nie xd

  • Odpowiedz
@RafiRK: a skąd ja mam wiedzieć gdzie ty mieszkasz? Z własnego doświadczenia wiem, że większość osób która używa "xD" jest na pewnym "poziomie", co widać również po twoim wpisie oraz rozumieniu słowa czytanego. Nie wołaj mnie więcej.
  • Odpowiedz
@waro: Zawsze ucieczka złonierza jest kompromitacja jego przełożonych. W przypadku takiego konfilktu uderza w państwo. Tak było historycznie przeciez ucieczki w czasach komunistycznych były wykorzystywane, a rodzime kraje sie tych incydentów wstydziły.
  • Odpowiedz
Zawsze ucieczka złonierza jest kompromitacja jego przełożonych


@szurszur: a co mieli niby zrobić? Przykuć go do radiowozu?

Takie rzeczy się zdarzają, ot co.
  • Odpowiedz
@szurszur: moim zdaniem, jeżeli to prawda, to go porwali, zabili przez przypadek lub jest chory psychicznie, ewentualnie go przekupili i będzie sobie żył z tej kasy u Ruskich. Dużo więcej Białorusinów ucieka do Polski. Po drugie, propaganda Łukaszenki mogła sobie strzelić w kolano, bo teraz w głowach ich żołnierzy może urodzić się pomysł o ucieczce do Polski. Chociaż pewnie będą się bali o swoje rodziny na Białorusi, bo to moim zdaniem
  • Odpowiedz