Wpis z mikrobloga

W polskich mediach cisza tymczasem na Białorusi twierdzą, że polski żołnierz uciekł wczoraj z bronią na Białoruś i poprosił o azyl.
Jeżeli to prawda to ładna kompromitacja. On rzekomo powiedział o brutalnosci polskich służb wobec imigrantów.
Podali jego dane i jednostkę - 11 Pułk Artylerii 16 Dywizji Pomorskiej.
Niusa podaja już duże agencje rosyjskie i konta białoruskich służb pogranicznych, wiec nie jest to fejk anonów w sieci.

tu wiecej po ros
https://t.me/gpkgovby/971

#bialorus #neuropa #4konserwy
szurszur - W polskich mediach cisza tymczasem na Białorusi twierdzą, że polski żołnie...

źródło: comment_1639731056Atp4fqsU2hxNcUAn0MQ2i4.jpg

Pobierz
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

weź pod uwagę, że oni się poprzytykali i walczyli między sobą, ale faktem jest, że Rosja rozpoczęła wojnę i sojusz z Niemcami, a potem zostali wrogami


@Beekeeper: to też im wyszło na dobre, bo Amerykanie zaangażowali się w wojnę i alianci przejęli połowę Niemiec. Chodziło mi o ostateczny rezultat tego sojuszu z perspektywy dzisiejszego dnia
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Tak pisża, ale gdy napisąłem posta nic jeszcze wyszukiwrka nie pokazywała poza tekstem na polskiej wersji Sputnika i innej gównostornce z runisuami.
Dopiero po kilku, kilkunastu minutach zaczeły sie pojawiac pierwsze teksty.
  • Odpowiedz
to się nazywa wojna propagandowa, której Ty pomagasz promując to na wykopie. Kto o zdrowych zmysłach uciekałby do dyktatora, który tępi i gnębi Polaków w jego kraju. Czy znasz jakiś kraj, który długofalowo wyszedł dobrze na "sojuszach" z Ruskimi? moim zdaniem, z takich konszachtów wychodzi bieda, grabież, uwstecznienie cywilizacyjne, kłamstwo i manipulacja dla jednostek i danego kraju.


@Beekeeper: I te 121 plusów dla komcia, który się szybko i źle zestarzał xD

Teraz przypuszczam, że przytulił kasę i/lub jest głupkiem i zdrajcą. Faktem jest, że się tego nie spodziewałem i na granicy są ludzie lepiej
  • Odpowiedz