Wpis z mikrobloga

biedronka, godzina 8:00
parkuję auto, podchodzę po wózek na zakupy
wkładam monetę, wyrzucam śmieci z wózka, bo oczywiście każdy #!$%@?
wchodzę tam do tej dżungli, i zaczyna się piekło
paleta za paletą banany #!$%@? jajka, a tam konserwy
udało się zrobiłem zakupy czas do kasy
i znów paleta #!$%@? i paleta i jeszcze jakiś debil jajka rozwalił na podłodze
ZNALAZŁEM KASĘ
postałem 15min w kolejce bo jakiś dziad się wykłócał o jakąś promocję
wreszcie mogę stąd wyjść
najlepszy escape room w jakim #!$%@? bylem #biedronka
skeeto666 - biedronka, godzina 8:00
parkuję auto, podchodzę po wózek na zakupy
wkła...

źródło: comment_16397291049HiCIhQ0luPRgJpzPpUy09.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@skeeto666: gdybyś był o 17 to byś stał w kolejce pół godz i to bez żadnego wykłócania. Jedna babka byłaby na kasie i jeszcze miała w obowiązku co chwilę latać do kas samoobsługowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chlew jest lepiej zorganizowany niż ten #!$%@? sklep
  • Odpowiedz
bo jakiś dziad się wykłócał o jakąś promocję


@skeeto666: Biedronka powinna #!$%@?ć wielkie drukowane liotery przy promocjach z wielosztukami albo z kartą biedronki żeby te stare truchła przestały zastawiać kasy bo nie doczytały.
  • Odpowiedz
@skeeto666: Zapomniałeś dodać, że połowa drzwi od lodówek #!$%@?, czy #!$%@? zdemontowana. Raz byłem w tym chlewie, próbowałem jak człowiek przesunąć skrzydło lodówki, bo widzę że stoi otwarta, to odsunęło się na połówce obok. XD O syfie na podłodze takim, że się można przykleić już nie wspominam. Biedra to patologia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Nie wiem jak to jest ale biedronka mi się kojarzy z czystym dobrze rozplanowanym sklepem, a to dlatego że u mnie w małej miejscowości tak jest. Ale znowu do jakiej biedry nie poszedłem w większym mieście to smród, chlew i w dodatku #!$%@? zagospodarowana przestrzeń, przejścia zrobione w #!$%@? ciasne i do tego w tych przejściach porozstawiane palety, nieźle akrobacje i objazdy trzeba czasem zrobić wózkiem. To zależy od kierownika w jakim
  • Odpowiedz
@skeeto666: jak byłem ostatnio w biedronce to ludzie przy kasie podawali na głos kasjerowi swoje numery telefonów. Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby dla jakichś #!$%@? świeżaków oznajmiać na głos swoje dane przy piętnastu żulach stojących obok. Następnym razem będę je zapisywał i potem co fajniejsze dupeczki zaczepiał na whatsappie tekstem "cześć, też byłaś w Biedronce?".
  • Odpowiedz
parkuję auto, podchodzę po wózek na zakupy


@skeeto666: Więc to tak wygląda ci #!$%@? debile którzy wjeżdżają w dyskonty tymi #!$%@? wózkami wiedząc jak wąskie są alejki. HA TFU. Pełno takich dziadów w Lidlach tylko po to żeby kupić 3 rzeczy. Większymi #!$%@? są chyba tylko same sieci że w ogóle dopuszczają takie coś jak użycie tych wózków.

Tymczasem jest Aldi, Kaufland, Duże Auchany czy Carrefoury gdzie można spokojnie jeździć wózkiem
  • Odpowiedz