Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
Zgadnijcie czy myśliwy który strzela z dużej odległości i często po ciemku miał jakiekolwiek kursy bądź testy przyrodnicze pomagające mu odróżnić baaardzo podobne do siebie ptaki łowne i te pod ścisłą ochroną. Oczywiście, że nie.

#patologiazewsi #patologiazewsi #lowiectwo #myslistwo #bron #przyroda #ptaki #zwierzaczki
jestemaska - Zgadnijcie czy myśliwy który strzela z dużej odległości i często po ciem...

źródło: comment_16396944154kpTDkzDP9iYt6bp8IxaG7.jpg

Pobierz
  • 104
@adamec: Nie zdobywasz mięsa, ty kupujesz gotowy produkt. Mięso pochodzi od zwierzęcia które ktoś chodował zabił i wypatroszył. W kwestii sumienia jesteś gorszy od myśliwego, opłacasz system żeby zagłuszyć swoje sumienie
@adamec: W kwestii etycznej krowy bardziej żal, całe życie w chodowli a potem czapa. Futro z lisa cieplejsze, ekologiczne a i lis i tak zdechnie na wściekliznę. Patrznepidemia w Warszawie.
@jestemaska:

poziom Twojej ignoracji mnie przeraża. ja wiem, że stereotypy nie biorą się znikąd ale skoro uważasz się za osobę dojrzałą, to powinnaś wiedzieć, że wszystkich do jednego wora nie powinno się pakować tylko przez pryzmat kilku krzywych akcji, które zdarzają się we wszystkich dziedzinach życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lenythenub: dlaczego atakujesz mnie? Kilku moich rozmówców po przeciwnej stronie konfliktu wrzuciło wszystkich do jednego wora mówiąc "hurr durr mysliwi by tak nigdy nie zrobili, oni maja ustawe w obrebie ktorej działają, placa wysokie kart i wgl" ja tylko mowie ze w obrebie grupy mysliwych jest znaczna czesc patologii ktora robi co chce a spoleczenstwo jeszcze tego broni jak widac na zalaczonym obrazku
@jestemaska:

od kilku dni obserwuję Twoje posty na temat szeroko pojętego myślistwa i mam wrażenie, że patrzysz na nie tylko przez pryzmat fikołków takich jak pijani myśliwi, którzy będą zawsze na pierwszych stronach gazet (szkoda, że nie mówi się tak głośno o akcjach edukacyjnych w szkołach, galach myśliwskich, na których można poznać mnóstwo elementów wielopokoleniowej tradycji łowiectwa w Polsce takich jak sztuka, muzyka, literatura, kynologia i wiele innych), czy sytuacji, w