Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 68
Zgadnijcie czy myśliwy który strzela z dużej odległości i często po ciemku miał jakiekolwiek kursy bądź testy przyrodnicze pomagające mu odróżnić baaardzo podobne do siebie ptaki łowne i te pod ścisłą ochroną. Oczywiście, że nie.

#patologiazewsi #patologiazewsi #lowiectwo #myslistwo #bron #przyroda #ptaki #zwierzaczki
jestemaska - Zgadnijcie czy myśliwy który strzela z dużej odległości i często po ciem...

źródło: comment_16396944154kpTDkzDP9iYt6bp8IxaG7.jpg

Pobierz
  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: masz totalną rację, oczywiście się zgadzam, te wszystkie postrzelone ptaki, które nie zostały celnie zabite to tylko robienie w wała ekologów xDDD przecież to nie są losowi ludzie po #!$%@? przygotowaniu. myśliwi są super i codziennie się narażają by chronić niewdzięcznych bambinistów, Polska by bez nich nie istniała
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz zawsze mnie wzruszają te opowieści bo widziałem przy lasach #!$%@?ów z giwerami, ale nigdy nie widziałem ich z sianem. Muszą być tak sprytni! I te zwierzaki... jak one żyły miliony lat bez dokarmiania? I chore zwierzęta likwidują? To musi być sporo samobójstw...