Wpis z mikrobloga

Mirki niedawno widziałem w jakimś rozdajo breloczek jako sd runa.
Chętnie bym coś takiego kupił, kojarzy ktoś może gdzie to znaleźć? U tego Mirka wyglądało to mega profesjonalne, bo na necie jakieś tam widziałem, ale wyglądało jak gówno.
A może któryś z was sprawdziłby na drukarce 3d? Pewnie pół tagu by kupiło xd
#tibia #breloczek #diy
queuele - Mirki niedawno widziałem w jakimś rozdajo breloczek jako sd runa.
Chętnie ...

źródło: comment_163968787808dy7uxqwHVgRVMlpSzFEN.jpg

Pobierz
  • 30
Mirki to na bank jest w jakimś rozdajo z przed max 2 miechów. Co więcej OP tak tylko wrzucił zdjęcie tego, a w rozdajo było jakieś gówno. Jak się komuś nudzi to gdzieś tam to będzie xd

A jak znajdę to dam znać, ale wszystko jakieś lipne, a tamto wyglądało jakby z drukarki 3d, ale potem sam emblem tak dobry jakościowo jakby malowany ręcznie
@Glar: Ehh Mirek chyba o to chodzi. W takim razie ogłaszam, że mi się pomieszalo i widziałem ten brelok w rozdajo w takiej słabej jakości, a gdzieś potem na necie widziałem znacznie lepszą wersję.

Jeszcze może zawołaj tego gościa od rozdajo, może on coś wie skoro bawi się w otsy. Mógłby sobie to wrzucić do oferty, bo to niezły pomysł

Mam pewien pomysł:
Zawolajcie tego Mirka od świecidełek.
Ten co robi
@queuele: > Mam pewien pomysł:
Zawolajcie tego Mirka od świecidełek.
Ten co robi czasami rozdajo takich breloków co świeca w nocy. Złożymy u niego zamówienie, bo ja to bym z 10 sztuk wziął xD

@bkwas
@Elev
@queuele

Cześć Miruny przyjrzałem się i mógłbym coś takiego zrobić tylko na początek parę konkretów:

Niestety nie jestem w stanie zrobić takich brelokow w cenie tych chińskich bo będę je obrabiać ręcznie. W moim przypadku plastik też odpada, choć to trochę ironia bo żywica jest niedaleko plastiku xD

Zasugerowałbym zrobienie tego w drewnie i wypalanie danego wzoru, no i dwie wersje: samo drewno z wypaleniem no i świecąca wersja zaprawiona żywiąca
bkwas - @Elev 
@queuele 

Cześć Miruny przyjrzałem się i mógłbym coś takiego zrobić t...
@bkwas: Musimy ustalić jakieś parametry techniczne. W moim mniemaniu powinno to być zrobione z kamienia - nie wiem czy drewno nie zepsuje całego efektu, bo to są runy. Każda runa powinna być w miarę ciężka i mieć wymiar około 4x2.5x2. Co do malowania to się nie znam. Uważam także, że świecenie jest całkowicie zbędne. Nie wiem Mirku czy po prostu pasujesz do naszej koncepcji. Musimy zrobić projekt i wtedy ewentualnie dasz
@queuele: Spoko nie ma problemu - patrząc na oryginał zresztą nie dziwię się bo takiego efektu z drewna i żywicy nie uzyskam :)

W przeciągu paru miesięcy będę robić całą serię Gamingową, od wiedźmina, lola i parę innych więc i może Tibia się załapie :D

Trzymajcie się!
@Glar: XD
Jak już nie gram z 10 lat tak na poważnie, a dalej łezka w oku się kręci jak sobie przypomnę ;)

A cały zestaw takich run bym też przytulił, to do kluczy, to do furki, to komuś podarować.
Założę się, że każdy tibijczyk gdyby dostał coś takiego na prezent to feelsy ogromne

@Gasior9: A pamiętasz skąd to masz?

Nie wiem Mirki jak to ogarnąć, trzeba by zmobilizować naszą
@Gasior9: () piękny jest! metalowy? czy jakiś kamień?
@bkwas: > >Chyba że ma być świecący to trzeba się ograniczyć do niebieskiego
Druid heavy breathing, takie avalanche, albo Uh
a da się z tej żywicy odlać cały brelok? jak byś czysto teoretycznie miał odpowiednią formę? czy po wyschnięciu jest to na tyle twarde żeby wytrzymało? czy jednak będzie to kruchy materiał i jedynie