Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj w Arcade Museum Kraków. Muszę przyznać, że jestem mega zaskoczony! ()
Automaty z Pacmanem, Mario, Bombermanem, Mortal kombat, do tego strzelanki, flipery, symulatory tańca, lotu, jazdy motocyklami, samochodami... No dużo tego i we wszystko można grać!!! Obsługa też mega miła i pomocna, polecanko!
#krakow #gry #staregry
OrzechowyDzem - Byłem wczoraj w Arcade Museum Kraków. Muszę przyznać, że jestem mega ...

źródło: comment_1639644467gtGsQ2CGvFvv2C0X0m0HZ8.jpg

Pobierz
  • 27
@OrzechowyDzem: płacę 60zł i w tej cenie mam już możliwość pogrania na każdym automacie do upadłego?
Pytam, bo na niektórych automatach są naklejki 1zł i trochę słaba okazja, jakby 60 płaciło się za sam wstęp a dodatkowo trzeba nosić worek bilonu, żeby pograć. No chyba, że te naklejki to taki "efekt retro" i pozostawili je po odkupieniu od poprzednich właścicieli.
@OrzechowyDzem: dla mnie większość było słabych,
najlepiej się bawiłem na fliperach, łącznie spędziłem tam z 3h, sprawdziłem większość gier, drugi raz się raczej nie wybiorę, i po tych 3 godzinach byłem mega wykończony bo jest tam strasznie dużo bodźców, dźwięki z każdej maszynki, światła jakieś migające no i same gry no dramat, przez 2h tego nie zauważałem ale ostatnią godzinę to się bardzo męczyłem (raczej nie mam aspergera żebym był bardziej
@krabczy: Przecież do takich miejsc nie chodzi się codziennie. Ilość bodźców fakt - ogrom. Mnie również najbardziej do gustu przypadły flippery (pic rel wpisu), ale nie powiedziałbym, że większość gier jest słabych. Po prostu każdy ma swój gust, własne wspomnienia i jeden będzie zachwycony daną grą a innego nie zainteresuje wcale (:
@OrzechowyDzem:
Najlepsze tego typu miejsce w Polsce i jedno z lepszych w Europie.
Flippery to zdecydowanie najciekawsze automaty rozrywkowe - zagrać na nich może każdy bez względu na wiek czy płeć. Mam to szczęście, że pomagam w ich renowacji i serwisowaniu co daje bardzo dużo satysfakcji :) Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w środku wyglądają jak małe centrale telefonicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OrzechowyDzem:
Generalnie my mamy bardzo duże zaplecze części zamiennych zbieranych od lat 90 (wtedy mój ojciec zaczął automatami zajmować się zawodowo), ale większość rzeczy można bez problemu kupić w internecie. Same urządzenia na przestrzeni ok 10-15 lat stały się bardzo wartościowe, więc sam serwis do tanich nie należy. No i są bardzo delikatne i przy braku odpowiedniej wiedzy można narobić dużo szkód. Oczywiście, że możesz kupić flippera do domu. W zasadzie