Wpis z mikrobloga

@FortresMaximus: W samej koncepcji pewnie niczym, kolejne NFT. Natomiast projekt prowadzony jest ultra profesjonalnie i to się zwyczajnie ostanie; przez dwa tygodnie cały czas ama i przedstawiani kolejni twórcy. Jak się wczoraj wywaliło coś na pinksalu to przerzucili na pancake robiąc natychmiast refundy na pinku; ludzie się trochę #!$%@? ale zachowanie profesjonalne mimo wtopy, generalnie sztos projekt, sam jestem zaskoczony.
@multiwitamina: xD ja tu tylko przedstawiam win case. Nie udzielam się za bardzo na tym tagu i jak czytałeś pierwszy post to nikogo nie namawiałem na tego coina. Ja już nie mogę na tym stracić, a nawet nie licząc że to urośnie będę jakieś 3-4k$ do przodu. Spoko jak na wg ciebie scamowy projekt ;) za 5 miesięcy zobaczymy ile faktycznie - może wywali jeszcze x10 xD
@miki4ever: I jaki ma to związek z tym co napisałem ? Przy obecnej wartosci coina mam jakieś 3,4k$ na plus, na wszystkim powyżej 0 i tak zarabiam, nie ma w tym już moich środków. Dwa tygodnie temu zachęcałem aby na to spojrzeć. Coś się nie zgadza ?
@Sylar: Lux :) szkoda że tych 17% nie sprzedałaś bo byś odzyskał większość i miał to z głowy, ruch tam bardzo mały i leci cały czas ale zobaczymy - 40k userow na tg nie wiem co robi ale to standard że nie ma to odzwierciedlenia. Projekt na pewno z potencjałem, spoko ludzie, to wszystko ma ręce i nogi. Od 23 grudnia bodajże można stakować na bakery. Niech sobie leży. Pozdro