Wpis z mikrobloga

Ja - jako wolnościowiec - uważam, że tego typu decyzja zawsze należy do każdego osobnego człowieka

No chyba, że chciałbyś:

- dokonać eutanazji
- zmienić płeć
- wziąć ślub z chłopakiem

To wtedy to ja wiem co jest dla ciebie lepsze i ci tego zabraniam.

Czego nie rozumiesz lewaku?

#neuropa #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka
waro - Ja - jako wolnościowiec - uważam, że tego typu decyzja zawsze należy do każdeg...

źródło: comment_1639574331SDGZXBsj6wpCzmj0rObcMZ.jpg

Pobierz
  • 43
@waro: Zmienić płeć w Polsce można. Ja jestem raczej za tym żeby osoby 18+ mogły to zrobić na swoją odpowiedzialność no ale w przypadku dzieci nie powinno się dawać samodzielnej decyzji dziecku. Eutanazja jest formą odebrania sobie życia prawnie unormowaną nie wiem co ma bycie za lub przeciw eutanazji do decydowania o swoim życiu. Przecież popełnić samobója możesz. Oczywiście eutanazja powinna być legalna.
Związki partnerskie oczywiście powinny być i tylko z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@waro: taka marna kontra, jak marna prowokacja.

Z tych dwóch środowisk tylko jedna uznaje "wolność" za najwyższą wartość.


Aaa, czyli można żądać 'wolności' w kwestiach istotnych tylko dla siebie, ale być zamordystą we wszystkich innych i dla wszystkich innych?

Zacny fikoł milordzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@waro: bo wówczas jest to anarchia? Wolność a swawola, to troszkę co innego.

Konfederacja jest wolnościowa gospodarczo, a konserwatywna światopoglądowo. Nie wiem co jest w tym trudnego żeby to zrozumieć i dlaczego lewa strona nazywa ich wolnosciowcami, zupełnie wypaczając to słowo.
Przecież popełnić samobója możesz.


@KalashnikovMirasnikov:

Eutanazja w krajach, gdzie jest uregulowana: godne przyjęcie mieszanki dożylnie, po której grzecznie się zasypia i umiera, w towarzystwie rodziny. Nikt nie odpowiada karnie

"Eutanazja" w Polsce: wćpanie losowych piguł bez kontroli lekarza (bo by odpowiadał karnie), bez towarzystwa rodziny (bo by odpowiadała karnie) w nadziei że się umrze (samotnie, bo by odpowiadali karnie) względnie bezboleśnie.

Dla konfederaty to jedno i to samo.

no dyskusyjna sprawa,
@waro: Którą z tego rzecz by Dziambor niby zabraniał?
PO, PiS, Lewica, PSL - oni tego zabraniają, bo już rządzili i zachowali te zakazy.
Chociaż zmiana płci nie wiem od kiedy jest możliwa, chyba nikt tego nigdy nie zakazywał?
bo wówczas jest to anarchia? Wolność a swawola, to troszkę co innego


@curka_horej_madki: aha, no to fajnie wiedzieć, że do anarchii doprowadzaja małżeństwa gejowskie, a szczepionkowa wolna amerykanka już nie.

Nie wiem co jest w tym trudnego żeby to zrozumieć i dlaczego lewa strona nazywa ich wolnosciowcami, zupełnie wypaczając to słowo.


@curka_horej_madki: na początek proponuję nie ściemniać ludziom wokół że jest się "wolnościowcem" i "wolność jest wartością najwyższą", a potem