Wpis z mikrobloga

Co tu się odjaniepawla.
Zamówiłem jedzenie, po 30 minutach restauracja sama je odwołała prawdopodobnie ze względu, że zamykali lub mieli przeciążenie po czym dostaje komunikat, że nie zwrócą mi hajsu bo w sumie już zaczęli je robić.
No chyba że ja to źle czytam xd

#kiciochpyta #ubereats #uber #pysznepl
V3ntu - Co tu się odjaniepawla.
Zamówiłem jedzenie, po 30 minutach restauracja sama ...

źródło: comment_1639563396bqHWlkTFwDYkJLO0zX3pmD.jpg

Pobierz
  • 70
@V3ntu: Uber przynajmniej zwraca kasę bez marudzenia. Mi kiedyś restauracja pomyliła zamówienia i wysłała coś innego. Poskarżyłem się Uberowi i dostałem hajs z powrotem, więc miałem jedzenie za darmo.
@pekak: Mnie kiedys amazon wyslal nie moje zamowienie. Jak zrobilem im jesien sredniowiecza, to dzien pozniej wyslali mi moje. A na pytanie, co mam zrobic z tym niewlasciwym u mnie, odpowiedzieli, ze moge zatrzymac, wywalic czy cokolwiek. Zatrzymalem. Tam byly towary chyba o lacznej wartosci 200€
@V3ntu Uber eats to rak, ja dostałem pół zamowanienia i nie da się tego nigdzie zgłosić. Rozmowa z botami albo z czatem. Restauracja się wypina i co pan nam zrobisz. Polecam odinstalować.
@V3ntu ktoś na Customer Service się jebnął i sfailowali ci zamówienie z twojego powodu zamiast restauracji. Napisz ticketa i ci zwrócą hajs ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Edit, widzę, że już hajs zwrócony. No i gituwa ( ͡ ͜ʖ ͡)
@V3ntu: W uberze jeszcze nigdy mi nie uznali zwrotu jak jedzenie było nie do zdjedzenia albo dostarczone jak świni. W glovo/wolt co by o nich nie mówić po aferkach, zawsze mi zwrócili i przepraszali. Uber = hiv
@V3ntu: juz dawno temu odinstalowałem Uber eatsa. Miałem tyle krzywych akcji ze odpuściłem, wyodpinalem karty i korzystam tylko z przejazdów samochodami