Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Goronco: nie sądzę by ludzie, którzy jedzą na ostro mieli za 20 lat wypalone jelita, badania pokazują, że w rejonach w których ludzie jedzą ostre potrawy np Tajlandia, występowanie raka jelita grubego czy cienkiego jest 1000 krotnie mniejsze, prędzej od tego jałowego jedzenia kichy Ci #!$%@? niż od jedzenia "na ostro" i jest to udowodnione naukowo. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
Mogę prosić od was autograf? Jesteście tacy twardzi


@Goronco: tu nawet nie o to chodzi, po prostu to jest na takim poziomie "ostrości" że jak dla kogoś jest zbyt ostre to i pieprzu nie powinien przełknąć ( _)
  • Odpowiedz
Aczkolwiek dalej nie rozumiem ludzi którzy lubią pikantne, to trzeba być masochistą.


@Alakecz: ale taka sieciowa pikantnosc nie jest nawet wyczuwalna dla kogos kto sobie od dziecka doprawia potrawy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Goronco: pikanty keczup też Cię pali i musisz wyrzucić?
Srasz się do ludzi którzy mówią że lubią ostre jedzenie. O co Ci typie chodzi... XD
  • Odpowiedz
@Goronco: Ogolnie Grander nie jest ostry, ale nie wiem co jest nie tak z KFC. To jedyny fastfood, po którym wizyta na kibelku jest nieunikniona. I to spotyka każdego znajomego.
  • Odpowiedz
  • 3
@Goronco ej, ale to serio nie jest ostre. Co najwyżej lekko pikantne, moja połówka nie lubi w ogóle ostrego i nie uważa że to jest ostre. Nie wiem skąd u ciebie takie odczucia ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
grander kiedyś był zajebisty. Teraz chyba dają do niego inne mięso bo smakuje trochę jak mięso z udka kurczaka i odkąd dają to inne mięso to smakuje to ja g*wno.

@JarekNoooTego:

Zawsze dawali udko, a nie pierś i właśnie dlatego był/jest taki zajebisty bo nie jest suchy.
  • Odpowiedz
@Goronco: „Wypalone jelita” xd jesteś debilem czy trollujesz? Powiedz miliardowi mieszkańców Indii że za ostro jedzą i za 20 lat im wypali jelita xd i w sumie 1,5 miliardowi chińczyków też byś mógł to powiedzieć - tam nie wszystko ostre ale też potrafią dojechać do pieca.
  • Odpowiedz