Wpis z mikrobloga

Ja sądzę, że to dobrze dawkowany i ładnie legalnie przepisany testosteron + inne bajerki, ale co tam wiem.


@kipowrot: W tym wieku to #!$%@? każdy powinien jechać na teściu. W USA jest to normalne że janusze 60+ mają forme życie bo lecą na TRT.

W Polsce to tylko dziadzienie cie czeka i smutna śmierć, kiedy w USA emeryci robią forme i cieszą się z życia. Za dużo #!$%@? o naturalności w
@Andi2991: Test to najważniejszy hormon u mężczyzny, którego poziom niestety spada wraz z wiekiem, bardzo dobrze go sobie dostarczać w inny sposób skoro już organizm sam nie daje rady. W stanach seniorzy dostają teścia od ręki w celu ogólnej poprawy jakości zycia i witalności.

Jak możesz być takim ignorantem xD
@Dyzmuzg: Przecież Pazura ćwiczy całe życie. Porównajcie go z Bogusławem Lindą w pierwszej części Psów. Pazura jest chudy, ale umięśniony. Potem w 13 posterunku już bardziej ma zarysowane mięśnie, a to są lata 80 i 90.

Nie wiem, czy bierze teścia, czy coś innego, ale #!$%@?, co z tego? Ćwiczy całe życie. Ja sam pewnie będę brał jak będę miał 60-70.
Niech se wali trt ile chce, #!$%@?, wszystkich dupa boli. Od samego walenia koksu sie tak nie wyrobi, cwiczy to ma. Pozostali 60 latkowie biora sildenafil, a wygladaja jak wieprze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)