Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
Minecraft właśnie osiągnął pewien kamień milowy na YouTube i przekroczył 1 bilion wyświetleń.
1 bilion to 1 000 000 000 000 = 10 do potęgi 12 czyli 1000 miliardów.
Na całym świecie żyje obecnie 7,9 miliardów ludzi, oznacza to, że statystycznie każdy żyjący człowiek obejrzał na YouTube, aż 126 filmów o Minecraft.
Całkiem sporo trzeba przyznać.
#ciekawostki #minecraft #gry #youtube
sodomek - Minecraft właśnie osiągnął pewien kamień milowy na YouTube i przekroczył 1 ...

źródło: comment_16395547607HiBkDnBHeuDPZ4zDxrTMm.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@sodomek: nigdy w ogóle nie rozumiałem fenomenu ani tej gry, ani oglądania jak inni grają w ta grę. Ale co ja tam wiem. Miliard much lecących do gówna nie może się mylić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@koniarz: nigdy nie grałem, ale zawsze mi się wydawało, że to takie nowoczesne klocki Lego, bo na komputer. A że klocki lego dalej lubię składać, to mnie fenomen jakoś nie dziwi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kasztanowcowiaczek: ja akurat lubię MC ale nie zaryzykowałbym stwierdzenia że "można tam wszystko" bo jest to gruuubo przesadzone. Można tam mniej więcej tyle samo co grach RPG z tą różnicą że da się kształtować świat wedle woli - niszczyć i budować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@aPimpNamedSlickback: Minecraft cały czas przyciąga mnóstwo graczy, pełno też osób które zrobiły karierę na streamowaniu tej gry, stąd nie dziwi pojawianie się ciągle nowych. Dziwnie się patrzy na te dane ale Microsoft podał w kwietniu 2021, że w Minecraft gra 139 milionów graczy KAŻDEGO miesiąca ( ͡º ͜ʖ͡º) ta gra to Istny fenomen, przez wielu i chyba słusznie, uważana za najlepszą grę w historii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasztanowcowiaczek: XDD niech zgadnę, sam #!$%@? potrafisz ale twój ulubiony jutuber raz coś "zwariowanego" odwalił z redstone po 5 godzinach męki więc teraz czujesz się koksem ()
  • Odpowiedz