Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Chyba bym nie mógł mieć nowego samochodu.
Dajesz kuuuuuuupe pieniędzy albo masz kredyt na 10 lat. Jedziesz na parking ktoś Co zarysuje i problem.
Jedziecie na wakacje w góry - droga ma dziury a po bokach krzaki i co po wakacjach bo auta szkoda :p?
Idziecie gdzieś na spacer, wracacie ubłoceni bo się wywaliscie i jeb nowa tapicerka upackana.

Chyba wolałbym wydać 40k na starszą terenowke niż na tipo xD
A Wy :)?
#samochody #motoryzacja
  • 71
@Niebadzlosiem: Poprostu cię nie stać, też kiedyś tak miałem, a obecnie yolo (nie po to ma się ac by się tym przejmować) bo auto służy do przemieszczania się z punktu a do b i nic więcej - zwykłe narzędzie które się zużywa.
Chociaż nie, mam pewien sentyment do auta które ma 20 lat i obecnie służy do jeżdżenia po bułki - ale tam gdybym coś porysował to nawet bym się ucieszył
@bruhh: Ja kupuję, bo nie chce zachowywać się jak #!$%@? kolo jak ty, który więcej u mechanika czasu spędza niż w łóżku z żoną xD

A jak pojadę na tor to wiem, że nic się nie stanie w przeciwieństwie do tych wszysych starszych aut, które regularnie się rozkraczają po 3 sesjach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niebadzlosiem: też nie rozumiem sensu wydawania równowartości mieszkania na samochód który nie daje wcale więcej komfortu ani radości z jazdy co taki, który można nabyć za kilkukrotnie mniejszą kwotę. No ale to jest polska, niektórym nie wytłumaczysz - mieszkanie wynajmowane ale fura za kilkadziesiąt koła musi być na pokaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zales360: ty tez pewnych rzeczy nie rozumiesz czasem, auto w kredycie np. Najemie długoterminowym jest o tyle dobre że masz stałe wydatki, wiesz ze rata kosztuje X złotych, paliwo tyle i tyle, przegląd itp. Masz finansowo poukładane życie i nie zaskoczy cie jakieś dziwne gówno.
Wiesz ze spłacisz te auto w 3 lata i jak o nie dbałeś to posłuzy ci kolejne 10.
Tylko robią to ludzie których na to stać,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zales360: Nowe auta faktycznie mają ładna lakiery, niektóre lepiej w środku niektóre gorzej. Mają android auto czy lepsze lampy. No i teoretycznie mniej awaryjne.
Tyle że ja wsiądę do auta za 5 a ktoś do auta za 55.
U obu będzie cicho, będzie klima, będzie muzyka z telefonu i dojedziemy na miejsce on na 100% ja na 99%
Czy jest sens dopłacać ileś tys dla większej pewności że się dojedzie niech