Wpis z mikrobloga

#pizzazmarketu ---> testuję pizzę dostępną w sklepach

Tę pizzę polecił mi Mirek @m_silvus

Do Aldiego mam nie po drodze, ale skoro dostałem cynę, że może być tam coś wartego uwagi, to grzech nie skorzystać. Czy było warto?

To, że Fantasia może być mrożonką premium, widać już po opakowaniu. Nie chodzi jednak o projekt pudełka, ale zaklejone polską nalepką informacje po niemiecku. Skoro jest to robione "dla Niemca", to musi być dobre.

Po wyjęciu z pudełka wita nas cienki placek upstrzony bukietem warzyw. No, może nie jest ich zbyt wiele (śmieszy zwłaszcza samotny szparag na środku), ale wegetarianie powinni być zadowoleni. Jest trochę brokuła, papryka, plastry cukinii i bakłażana.

Po upieczeniu wszystko prezentuje się bardzo przyzwoicie, a pstrokatość farszu zachęca do jedzenia. Muszę przyznać, że w smaku ta pizza jest rewelacyjna. Cienki spód nie dominuje, sos jest bardzo lekki, dzięki czemu cała uwaga skupia się na warzywach. A te w smaku są idealnie wyważone. Każde z nich daje coś od siebie, a razem ze wspaniale ciągnącym się serem tworzą kompozycję idealną.

Gdyby nie brzegi, które dla mnie powinny być trochę bardziej puszyste, to dałbym tej pizzy 10 punktów. Moim zdaniem jest to najlepsza gotowa pizza wegetariańska, jaką można dostać.

Do kupienia w: Aldi
Cena: 11,49 zł

Moja ocena: 9,5/10

#pizza #fastfood
przecietnyzjadaczpizzy - #pizzazmarketu ---> testuję pizzę dostępną w sklepach 

Tę...

źródło: comment_1639517501dPBKIk5xEy8IkgPJSB0ic6.jpg

Pobierz
  • 12
@ArchDelux: holzhofen to marketingowa wrzutka ze niby z pieca kamiennego

Masz albo Mancini ( odpowiednik donatello z lodówki, tu pytanie cyz są lepsze niz przeciętniaki z biedry) albo PizzaAH ( ͡° ͜ʖ ͡°) który z kolei rozbija się na 2 segmenty. zwykłe mrozonki po 6 ziko oraz mrożonki " włoskie" o podbitej jakości po 11 ziko. i tę drugą akurat mirek przetestował.
W Lidlu mrozonki są rozbite