Wpis z mikrobloga

Wkurza mnie trochę ten #fm13 #footballmanager . Zacząłem mojego sejwa grając Legią (chwaliłem się tutaj nierzadko). Nasprowadzałem im BARDZO perspektywicznych graczy (genie scout: potencjał >160). Kupiłem takiego napastnika new gena z Bułgarii za 3,5 mln. Strzelał pierdyliard goli, ogólnie Potencjał chyba ze 180, a obecnie ze 150. Mam rok 2019, postanowiłem poszukać nowych wyzwań i poszedłem do włoskiej Fiorentiny. Oczywiście w pierwszym okienku transferowym pełna wyprzedaż mojej Legii praktycznie za darmo. Na przykład ten Bułgar im się nawet nie zwróci bo akceptują oferty na poziomie 1,2 mln. Głupota straszna...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZenobiuszFurman: To się powtarza od wielu, wielu wersji. Polskie kluby ściągają stosunkowo perspektywicznych graczy, trzymają ich sezon bądź dwa, ci piłkarze dość nieźle się w tym czasie rozwijają, a następnie są sprzedawani za czapkę gruszek (niekiedy zauważałem, że poniżej ceny za którą zostali zakupieni).
  • Odpowiedz
@SpiderFYM: Jeśli chodzi o zespoły prowadzone przeze mnie, to coś takiego nie wchodzi w grę ;) Mówię tu o drużynach sterowanych przez komputer.
  • Odpowiedz
@mq1: kompletnie to nierealistyczne, tym bardziej, że Legia to w mojej grze bardzo znacząca firma, która oferuje kontrakty na poziomie 20 000 euro za tydzień. Dwa razy byłem w półfinale LM, w Polsce co roku mistrzostwo z ogromną przewagą.
  • Odpowiedz
Polsce co roku mistrzostwo z ogromną przewagą.


@ZenobiuszFurman: To mnie właśnie w FM boli, wystarczy kilka sezonów i jeśli chodzi o Ekstraklasę, jako-taką przyjemność dają tylko rozgrywki europejskie. Ligę można grać rezerwami, a i tak kończy się z 15 punktami przewagi nad drugą drużyną.
  • Odpowiedz
@mq1: i jeszcze te wypowiedzi w "mediach" typu Czesław Michniewicz: "Legia nie wygląda mi na kandydata na mistrza ani trochę" a jestem na pierwszym miejscu z przewagą 15 pkt, do końca np. 6 kolejek xD.
  • Odpowiedz
@ZenobiuszFurman: Ja miałem gościa, który był 3 razy z rzędu królem strzelców Ekstraklasy, po 15 bramek przewagi. Zarząd mi go sprzedał do Olympiakosu za 3,2 mln €, a po sezonie odszedł do Evertonu (cały czas czołówka PL, 2x wicemistrz) za 18 mln € i został wicekrólem strzelców.
  • Odpowiedz