Wpis z mikrobloga

@Vegeta696: a myślałem, że typ ma klasyczny atak paniki i chciałem doradzić psychiatrę xD Czarny PR w takim wykonaniu to gówniane zachowanie, ciekawi mnie kto z konkurencji bawi się w takie zagrywki. Trzeba wiedzieć kogo nie wspierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Vegeta696: ja mówiłem o dutchtherapy, to jest mój ulubiony przedsiębiorca który nie zawsze potrafi zachować równowagę jeżeli chodzi o zetknięcie się z rzeczywistością i opinią innych ludzi na swój temat.
Tego beonthe_run nie znam kompletnie i nie kojarzę, dlatego pytałem o co chodzi.
Dzięki za przybliżenie sprawy, pozdrawiam i miłego wieczorku.
@Vegeta696: nie wiem ocb, ale jak najbardziej mozna po tym 'umierac', wystarczy przedawkowac thc i miec wrazanie, ze sie zaraz umrze, uczucie zimna, walace serce, gonitwa mysli, mysli typu moze to jakis syntetyk etc.
Po zwyklym paleniu szybciej zejdzie, taki edibles troche pomeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Film co zrobic jak jest za mocno:
ogkush - @Vegeta696: nie wiem ocb, ale jak najbardziej mozna po tym 'umierac', wystar...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vegeta696: Ja miałem atak paniki po za dużej ilości @ogkush: a ten filmik gowno mi dal. To takie okropne uczucie jest, że ja #!$%@?. Wiedziałem, że to atak paniki i nie umrę, ale i tak strasznie #!$%@? się czułem. Nie do opisania