Wpis z mikrobloga

Witam otóż mam problem z dziewczyna. Juz wiem ze to nie jest ta jedyna. Brakuje mi trochę wolności i czasów imprezowania, umawiania się z różnymi #rozowypasek z #tinder itp. Chce znowu być singlem, ale nie potrafię tego powiedzieć mojej dziewczynie. A w dodatku wynikła u niej ciężka sytuacja w rodzinie przez która czuje sie jeszcze gorzej z zamiarem zerwania z nią. Jest strasznie wrazliwa i na pewno zniesie to źle. Pyta mnie bardzo często czy ja kocham, a ja za każdym razem muszę kłamać ze tak… #podrywajzwykopem #zwiazki #uczucia #rozstanie
  • 19
  • Odpowiedz
@T33L: lepiej żebyście się rozstali niż żebyś biedaczkę oszukiwał i męczył was oboje. Słowa słowami, ale przecież ona na pewno czuje, że coś się nie zgadza. Inaczej by tak nie pytała.
  • Odpowiedz
@T33L: wyślij jej tą piosenkę, a później jak zacznie podejrzewać co jest 5 to jakoś to zamkniesz, ale bądź w tym delikatny i subtelny, by zostawić sobie furtke na przyszłość
P.....e - @T33L: wyślij jej tą piosenkę, a później jak zacznie podejrzewać co jest 5 ...
  • Odpowiedz
@T33L: no chyba nie, skoro robisz co robisz, trzymasz się kurczowo stabilnej przystani i jednocześnie szukasz na boku nowegp portu. Bardzo wygodne, ale jeszcze bardziej egoistyczne. Twoja pewność siebie to mit
  • Odpowiedz
  • 0
@alicja-dzienisz: Ale ja niczego aktualnie nie szukam. Nie zagaduje do innych kobiet w „taki” sposób, nie mam tindera ani nie chodzę na żadne imprezy. Wiec trochę nietrafione.
  • Odpowiedz
@T33L: ale co to zmienia? Liczysz, że samo się coś przydarzy, co Cię wyzwoli, bo nie masz jaj by jej powiedzieć to w twarz. Usprawiedliwiasz się jej kiepska sytuacja osobistą, a tak naprawdę jest ci wygodnie bo sobie oczekujesz lepszej dupy.
  • Odpowiedz
  • 1
:@alicja-dzienisz: Będę z nią fair, powiem jej to jutro. Nieważne jak okropna ta prawda jest.
  • Odpowiedz