Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 126
785 143 + 53 + 38 + 35 + 15 + 20 + 4 + 8 + 5 + 9 = 785 330

Pierdoły plus wyprawa do #kielce ale zamiast stówy zrobiło się 50 bo było zimno i wilgotno a smog nie pomagał;)

#kwadraty:
Max square: 27x27 (bez zmian)
Max cluster: 1413 (bez zmian)
Total tiles: 15563 (+25)

I #zaliczgmine : 948 (+3)

#rowerowyrownik #szosa i jeszcze #warkoczboners ;)

Skrypt | Statystyki
rdza - 785 143 + 53 + 38 + 35 + 15 + 20 + 4 + 8 + 5 + 9 = 785 330

Pierdoły plus wy...

źródło: comment_1639401766mNwrA1nT6egHA0oAgRBVHg.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@emasele: A to nie jest kwestia techniki? Ja w ubiegłym roku szosą po zalodzonych ulicach jeździłam i jakoś było, w tym już się spinam mocno więc łatwiej mi wyglebić przez brak balansu czy paniczne hamowanie...
  • Odpowiedz
@emasele: też mam te opony w holenderskim rowerze i potwierdzam co piszesz, one się ślizgają nawet jak rower stoi na stopce zaparkowany. Poważnie najgorsze jakie miałem pod tym względem, prawie plastik, ale cena dobra :)
  • Odpowiedz
takim turbogładkim lodem


@macgajster: dziś rano tak z 5km mojej trasy do pracy wyglądało, idealnie wyślizgane kostki, wracając już było widać działanie soli i było znacznie lepiej. Rano niestety jest lód na większości ścieżek po takich opadach i mrozach w nocy
  • Odpowiedz
@mmichal: @emasele: No bo guma gumie nie równa. To opona na suche warunki i tyle. W zeszłą zimę jeździłem na Conti Terra Speed i śmigały fajnie, tylko drogie i bieżnik znika w oczach kiedy jeździsz po suchym asfalcie - no ale właśnie to jest tak jak z oponami w F1 jest super przyczepność to trwałość mniejsza. Na czarny lód to tylko kolce :) ale ubity śnieg spokojnie na
  • Odpowiedz