Wpis z mikrobloga

@MarjaJanina ziomutek #!$%@? nie strugaj tu w piekarnik bardachy jak guseppe #!$%@? tej wez sie odmul elegancko prosto #!$%@? #!$%@? nootropika jakiegos usa lab na dekiel zryty bo ci styki skleila madzanga #!$%@? w zelke haribo misia pod twoja kopula przesmazona suszem cebede i swirujesz #!$%@? konesera wasatego co mysli dalej ze na striciaku dwa plus dwa to cztery
@MarjaJanina: każdy kto co lubi, ja dawkuję maks do 10 ml (więcej jest już dla mnie zbyt srogo) na posiedzenie, które mam raz na jakiś dłuższy czas. Ciężko mi znaleźć czas, możliwość i warunki, żeby zrobić sobie tak długą chillerę.
Ale jak czytam wykop i gości co piszą MORDO TO SIĘ NIE OPŁACA, BUTLA NA DWA RAZY, ZA DROGIE to kisnę, jednak chyba wolę swoją niską tolerancję na te shoty xD
konto usunięte via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@mirindo: ale to się nie opłaca właśnie xd liczmy, że na ulicy dostaniesz 0.8 jako "sztukę" to przy niskiej tolerce licz 0.1-0.2 na raz to masz min 4 wieczory zrobione, a tym? Wypijesz na raz, może na dwa i elo
@porterhouse: mi Fresh Bomb starczył na 3 miesiące (czyli 10 shotów), jak mam susz do 3-4 sztuk to też mi starcza na parę miesięcy (waporyzator). To wszystko zależy od indywidualnego zapotrzebowania ¯_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯