Wpis z mikrobloga

@TormentedSoul: To nie był cywil tylko wysoki funkcjonariusz ruskiej propagandy na wojnie informacyjnej. Niech mu ziemia lekką będzie żeby go psy mogły łatwiej wykopać. I to nie "świętej Ukrainie" wszystko wolno tylko ruskim można wszystko robić bo żaden naród nigdy nie przyniósł tyle zła na świecie. Nawet jakby wszystkich do piachu posłać to i tak by nie wyrównało skali zła jakie naprodukowała ta babilońska #!$%@? moskwa
Porównujesz to do walenia rakietami w bloki mieszkalne.


@Vixay: Nie, on nie brał udziału w walkach, poza tym Ukraińcy masowo się ładowali do bloków i stamtąd prowadzili ostrzał. Trudno oczekiwać, że nie poleci tam pocisk w ramach podziękowania.

To jest zbrodnia używać infrastruktury cywilnej w ten sposób.

Jest to udokumentowane, Ukry mają zdrowie i majątek cywili w du... żym poważaniu.

https://www.amnesty.org/en/latest/news/2022/08/ukraine-ukrainian-fighting-tactics-endanger-civilians/
@TormentedSoul: Ukraina ma prawo, a nawet obowiązek niszczyć w Rosji co się tylko da, zabijać każdego podatnika machiny wojennej jakiego się tylko da. W państwie, które wywołuje wojnę napastniczą, winnym jest każdy obywatel, który łoży na to państwo i każdego jednego należy neutralizować dowolnymi metodami i narzędziami. Rosja oczywiście nie może nic, bo popełnia zbrodnię przeciwko pokojowi.

Oj kacapki kacapki.

Reasumując, obojętnie kto to był i kto go wysadził, dopóki trwa
@TormentedSoul: Aktualnie słucham pewnego podcastu i tam polski ochotnik z legionu międzynarodowego opowiada jak napotkali pewien plac na wyzwolonych terenach. Na ten plac ruskie ścierwa wyciągnęły ponad 70 kobiet, wcześniej oczywiście zgwałconych, rozstrzelali je i potem dobili jeżdżąc po ciałach transporterem opancerzonym. Więc jedyne czego ja żałuje, to że od tej bomby nie wyleciało w powietrze pól waszego miasta, by wy ruscy jesteście jak wszy i nadajecie się tylko do utylizacji.