Wpis z mikrobloga

Mecze Widzewa kolejki 17-34(sezon 2018/2019). Co jeśli Legia zacznie tak seryjnie remisować? A te ~25 punktów zdobyć trzeba. Przy tylu remisach(a remisów trochę będzie pewnikiem) Legia mogłaby tylko 1-2 mecze przegrać od teraz

Przy obecnym punktowaniu 0.75 na mecz oraz fakcie, ze Legia nie zremisowala dotad ZADNEGO meczu - bardziej prawdopodobne, ze Legia bedzie teraz seryjnie remisowac niz wygrywac.
Zbyt duza roznica w punktowaniu jest bardzo malo prawdopodobna.

#legia #pilkanozna #ekstraklasa #mecz #widzew
@tyrytyty @Adu_Jean @mcxero @Kimbaloula @Veux @PrzezPlayer
Pobierz
źródło: comment_1639366545W4a7majdH10Yhq5HMsvplR.jpg
  • 4
@IdillaMZ: Masz 100% rację. Dlatego kiedyś zrobiłem symulacje w Fifa 22 od stanu 4W 0R 11P i innych klubów jak w rzeczywistości i na koniec Legia spadła bo właśnie nie spełniła tych warunków co piszesz czyli punktiwała słabo lub miała serie remisów. Tu wystarczy popatrzeć na poprzedni sezon. Cracovia i Stal prawie spadły a miały 11 i 13 remisów. Nie wiem czemu inni kibice Legii zakłamują rzeczywistość. Ale według mnie 1
@IdillaMZ: To nie do końca tak jest. To są niezależne zdarzenia i to, że nie zremisowałeś w ostatnim meczu (albo w 15 ostatnich), nie oznacza, że następny już na pewno zremisujesz. Jest dużo więcej czynników, które wpłyną na to, jakim rezultatem zakończy się następny mecz.

W przeciwnym razie trzeba by było stawiać domy na remis Legii już z 7-8 kolejek temu. I bylibyśmy o kilka nieruchomości do przodu, w rzeczywistości jednak