Wpis z mikrobloga

Czas wrócić do #afera o której pisałem w ciągu dnia, nie uwierzycie co się odjaniepawliło
Tl;dr
Dostałem pietruchę w wykopace i dobrze mi z tym xD

Kurde, co się odwaliło na tegorocznej akcji #wykopaka, to ja nawet nie. Wyobraźcie sobie, że w wyniku losowania moim Mikołajem okazała się wspaniała osóbka () którą jest @Auth, ale co więcej, w zeszłym roku to ja robiłem prezent dla Niej, przypadeg? Ja nadal nie dowierzam, ale jeszcze bardziej wizualizuję sobie w myślach, jaki to musiał być szok w dniu losowania dla @Auth ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To już trzecia edycja wykopaki w której biorę udział, zawsze miło wracam do tej akcji i nie mogę złego słowa powiedzieć o dotychczas otrzymanych prezentach, ale to, co zrobiła @Auth, wraz ze swoim #niebieskipasek @Morgoth143 (który pozostając incognito brał czynny udział w procesie stalkingu i pozyskiwania informacji) przechodzi ludzkie pojęcie. Naprawdę, jestem pod ogromnym wrażeniem jak duże napracowanko włożyli w personalizację paczuchy.

Opis mojego prezentu rozpocznę od genialnego kartonu (widocznego w tym poście), który stworzony był na wzór Wheelspina z #forzahorizon5 dając mi możliwość wylosowania „nagrody” w paczce podzielonej na 3 segmenty :D nie wiem jak Wy, ale dla mnie wymyślenie czegoś takiego to abstrakcja :D no kopara mi opadła jak zobaczyłem wielki karton z papajem, furą czy pietruchą do wylosowania xD

Pierwszy z prezentów, jak to na Forzę przystało, to samochód, ale to nie byle jaki samochód, tylko prawdziwe Ferrari F8 Tributo, z LEGO, które uwielbiam
Drugi box został perfekcyjnie spersonalizowany pod mój list oraz naszą wymianę wiadomości, gdzie przyznałem chociażby, że w tym roku przygarnąłem kotka (który otrzymał pietruchę nasączoną kocimiętką (już ją kocha) xD) ale i o tym, że wraz z moją różową jesteśmy fanami #rajstopy ( ʖ̯).
Dodatkowo wpadły słodkości, ale te szybko przepadły z uwagi na to jak bardzo zabiegany dzień dzisiaj mamy :D
No ale, mimo niesamowitej radości, pozostał mi do otwarcia trzeci prezent, no i tutaj już nie wierzyłem własnym oczom :D KOLEJNA FURA :D Koenigsegg Jesko to jedna z najszybszych fur w forzie i lubię nią przemierzać kilometry w tej grze :D

Dziękuję Wam bardzo za tę paczuchę, to definitywnie najlepsze co mnie dziś spotkało i nadal mam banana na ryjku jak tylko patrzę na piękny list oraz pozostałą jej zawartość, odwaliliście kawał genialnej roboty! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję też @wykoPAKA , za kolejny rok wspaniałej akcji :D
#pokapake
Pobierz NagiMiecz - Czas wrócić do #afera o której pisałem w ciągu dnia, nie uwierzycie co si...
źródło: comment_1639251485UkHJEkcwY6ayTSeqApMhjQ.jpg
  • 16