Wpis z mikrobloga

Jak dla mnie to najlepsza premiera od czasu Wiedźmina III.

I nie mówię tego na wyrost, serio żadna gra mnie tak nie zainteresowała przez ostatnie 6 lat XD

Ten mod to jakiś wehikuł czasu, bo grając w niego mam dokładnie te same odczucia co miałem w wieku 10 lat, odpalając pierwszy raz Gothica 2.

Znowu wszystko chce cię zabić i może to zrobić dwoma ciosami, a ty patrząc z bram miasta w las jesteś jednocześnie ciekawy i przestraszony tego co może tam być, bo wszyscy mówią o jakichś bestiach i niebezpieczeństwach.

I znowu trzeba się bawić w śmieciarza, żeby zarobić parę złotych monet na jedzenie, bo mikstury jeszcze są drogie, albo znaleźć jakieś roślinki do leczenia po starciu z młodym ścierwojadem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdyby trzeba było, to bym wolał dać 200 zł za tego moda niż za Cyberpunka, w którego łącznie grałem krócej niż w tego moda od wczoraj XD

#gothic #gry #crpg #nostalgia #takaprawda
s.....i - Jak dla mnie to najlepsza premiera od czasu Wiedźmina III.


I nie mówię...

źródło: comment_1639209084OR6hQLf0L1l8N4egvEw9Wl.jpg

Pobierz
  • 4
@skitarii: > Znowu wszystko chce cię zabić i może to zrobić dwoma ciosami, a ty patrząc z bram miasta w las jesteś jednocześnie ciekawy i przestraszony tego co może tam być, bo wszyscy mówią o jakichś bestiach i niebezpieczeństwach.

I znowu trzeba się bawić w śmieciarza, żeby zarobić parę złotych monet na jedzenie, bo mikstury jeszcze są drogie, albo znaleźć jakieś roślinki do leczenia po starciu z młodym ścierwojadem ( ͡