Wpis z mikrobloga

Nie bądź zbyt naiwny, prochu nigdy nie rzucisz, Może pora się przyznać, a nie z samy sobą kłócić. Zrobisz sobie przerwę, miną dwa może trzy lata, Bardzo szybko zapomnisz, przez co byłeś w tarapatach, No i znowu łapiesz katar, złoty środek to fikcja, Pokaż mi, że,się mylę, znajdując klucz do wyjścia. Na razie szukasz wyjścia, w jakiś legalny biznes, Żeby zostawić dilerkę to jest ostatni gwizdek, Całe życie tłuc lewiznę, trójka z przodu, lepsze myśli, Ale ciężko to zostawić, często wpadka kroi zyski. Przede wszystkim błędne koło odznacza jedną cechę, Trudno #!$%@? się wydostać w społecznym marginesie...


#rogalddl
Alponczino - Nie bądź zbyt naiwny, prochu nigdy nie rzucisz, Może pora się przyznać, ...

źródło: comment_1639192914nJ2YQQlFRTTPG9m7CW40Jp.jpg

Pobierz
  • 14
@H13D Spotkałeś się kiedyś z narkomanią, alkoholizmem? Myślisz, że każdy #!$%@? człowiek pragnie dalej tarzać się w gównie? Pięć lat budowałem siebie jako trzeźwego silnego człowieka, wystarczyło tylko raz sobie odpuścić, przymknąć oko. Myślisz, że tego chce? Paradoks jest taki - brzydzę się tym, ale co z tego? Granice poszły się #!$%@?ć, łańcuch zerwany i bądź tu #!$%@? mądry.
Odwyki, detoksy, terapię, nauka myślenia i poznawanie uczuć na nowo. Litry łez i setki nieprzespanych nocy. Ile razy można się #!$%@?ć i próbować wstawać? Jest dobrze? To brakuje adrenaliny, która uzależnia tak samo jak to ścierwo > jak ktoś nie chce to nie weźmie i taka prawda #!$%@? stary gdzie ty byłeś całe moje życie, to jest ten zloty środek? #!$%@? fa @H13D