Wpis z mikrobloga

@Kodzirasek: żal mi rodziców ludzi z aparatami na zębach że nie umieli wychowywać dzieci, chcąc robić dobrze dawali im kaszki, przez to dzieci mają powyginane mleczne zęby w które zębodoły wrosły się powyginane stałe zęby
@EastWestEast: Ja też jestem romantykiem nawet jeśli swego czasu byłem strasznym lovelasem to dobrze traktowałem nawet randomowe dupy. Więc nie wiem gdzie te laski mają oczy, chyba w dupie że zadawały się z jakimiś toxicami.
Niestety ale naprawde masa kobiet jest skrzywdzona czy to przez życie czy przez własne wybory co do facetów i ciężko znaleźć taką która nadaje się do fajnego związku. Sporo kobiet stara się bardzo udawać żeby wyrwać
@EastWestEast: Troche jesteście dziwni pod tym względem ze nawet jak jesteście starsi czy w małżeństwach to myślicie że wiecie lepiej. Ja robiłem za przysłowiowego chada i za grzecznego faceta i naprawde to są dwa różne światy jak laska może Cie traktować.
Nie wiem czemu nie możecie zrozumieć że laski w dzisiejszych czasach też stać na wiele jeśli chcą sie rozwijać i wiadomo nie będą szukały biedaka sobie za męża jednak nie