Wpis z mikrobloga

@Patol0g: Związki nie są takie złe ale większość facetów gra kartą zobacz co mogę dla Ciebie zrobić / ile mam więc co się dziwić że kończą z laskami które wymieniają ich na grubszy portfel. Jak gadałem z dziewczynami z którymi świrowałem to żartowaliśmy, że bajera większości facetów kończy się gdy nie mogą za Ciebie (w sensie kobiete) zapłacić
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer:

Jak gadałem z dziewczynami z którymi świrowałem to żartowaliśmy, że bajera większości facetów kończy się gdy nie mogą za Ciebie (w sensie kobiete) zapłacić

No ciekawe dlaczego utarł się taki sposób na bajerę u co niektórych facetów, po przecież nie dlatego że laski lecą na kasę xD
  • Odpowiedz
@Patol0g: Oj wiele głupich rzeczy się utarło: laski lecą na kase; laski dzielą się na łatwe/trudne; porządne laski nie uprawiają seksu na pierwszym spotkaniu (uwaga, bez gumy też haha); co tam jeszcze, to facet powinien się starać o kobietę; i inne bzdury.
Niestety gdyby faceci znali prawdę to kobiety miałyby przesrane no ale nawet kolesie którzy dużo ruchają często myślą że o "to jest ta jedyna, porządna o którą bede sie
  • Odpowiedz
@WomanWhisperer: Jeśli chcesz babę na stały związek to twój majątek ma znaczenie. I oczywiście jak bardzo jesteś w stanie isę poniżyć dla niej, Poza tym kobieta kocha faceta nie za to kim jest, tylko za to co posiada, za osiągnięcia. Jak ktoś nie rouzmie nawet tego, to jest po prostu następny w kolejce którego polki oskubią kasy jako beciaka.
  • Odpowiedz
@Marek_Rekus: Wiesz, myśle że wciąż jest różnica jak lasce imponujesz tym że jestes fajnym ogarniętym wykształconym bogatym itp. itd. a tym co robi automatycznie większość takich facetów czyli wkupywaniem się w łaski laski. Możesz być takim facetem ale to nie znaczy że musisz łożyć na nią jakikolwiek hajs. Właśnie żyjemy chociaż pod tym względem w takich czasach ze kobiety mogą dokładać się 50/50 ale sporo tych lasek nie jest absolutnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kodzirasek: ale przerazajaca Juleczka, madkoboska xD nie wiem co jest grane, ale dzis brwi i usta to chyba ma zrobione kazda szanujaca sie Julka, wszystkie wygladaja tak samo
  • Odpowiedz