Wpis z mikrobloga

W Polsce nie ma żadnych wątpliwości, trzeba się szczepić Niemal 93x większe prawdopodobieństwo zgonu na C19 niż ciężkiego NOP.

No ale w Norwegii, to już lepiej się nie szczepić bo prawdopodobieństwo ciężkiego NOP (w tym zgonu) jest niemal 5x większe niż zgonu na C19.

#szczepienia #koronawirus #medycyna #zdrowie #lekarz #nwo #konfederacja
Sympatyczna_Kapibara - W Polsce nie ma żadnych wątpliwości, trzeba się szczepić Niema...

źródło: comment_16391455527AJzjHeqKSGmXy0dzKvPbX.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: u nas lekarze w ogóle nie chcą rejestrować NOPów - miałam tak z dzieckiem po szczepieniu z kalendarza szczepień. Pani - to świerzb, pluskwy, albo nawet ospa, ale nie nop!!1!1!111!!1!!
  • Odpowiedz
  • 11
@moll Moja była dwa tygodnie w szpitalu a potem 3 lata nadzoru neurologicznego a i tak powiedzieli, że to przez niezdianozowane zapalenie pęcherza (kto miał, to wie, że ciężko tego nie zauważyć)
  • Odpowiedz
  • 1
u nas lekarze w ogóle nie chcą rejestrować NOP


@moll W jaki sposób zgłaszacie te NOPy, że macie takie akcje? Gdy byłem po 2 dawkę, to przed szczepieniem babka dała mi do wypełnienia ankietę, gdzie między innymi była rubryka na wpisanie NOPów po pierwszej dawce. Wpisałem co mi się działo, a babka wklepała wszystko w komputer i tyle ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@grzsci: "jeśli coś się będzie działo z dzieckiem po szczepieniu, proszę dzwonić" - no to zadzwoniłam, ale nawet o wizytę nie szło się doprosić, diagnoza przez telefon na podstawie rozmazanego zdjęcia, bo powiedz roczniakowi, żeby się nie ruszał, bo mama musi wysłać zdjęcie wysypki do lekarza, bo przez potężnego wirusa nikt małego dziecka nie przyjmie
  • Odpowiedz
@grzsci to Ty uważasz, że coś się wydarzyło, więc po Twojej stronie leży ciężar dowodu. Gdzie masz kwit od lekarza? Nie masz? Znaczy, że nie zgłosiła.
  • Odpowiedz
  • 5
u nas lekarze w ogóle nie chcą rejestrować NOPów

xD jeśli myślisz, że zgłosiła to co tam wpisałeś to się mylisz.


W POLSCE NIE MA NOPÓW, ZPISEK!

Tymczasem 5 sekund google i co miesiąc prawie po 13 tysięcy zgłaszanych NOPów ze szczepień na covida. Ale po #!$%@? korzystać z internetu jak można wysrać byle co na podstawie swoich urojeń ¯_(ツ)_/¯

https://www.pzh.gov.pl/serwisy-tematyczne/niepozadane-odczyny-poszczepienne-covid-19/
  • Odpowiedz