Wpis z mikrobloga

Zobaczyłem film, gdzie jakiś amerykański podróżnik i jutuber jeździ po krajach i używa tam #tinder do #podryw dziewczyn. Prowadzi też statystyki, które miasta są "najbardziej chętne na noc w hotelu". Cóż, Warszawa wygrywa nawet z filipinami, gdzie domyślacie się jaką furorę robi biały człowiek.

Tutaj możecie obejrzeć kpinę z #p0lka https://www.youtube.com/watch?v=pdepmzFFzrM&t=443s

#przegryw #blackpill #podroze #fwb
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siekul
Zadne zdziwo. Wg zaprzyjaznionych Anglikow, Polki to najlatwiejszy do bzikniecia material na rynku. Czy to tutaj na miejscu, czy to na wyjezdzie. Lysiejacy manlet ze srednim frejmem bzika w Krakowie na ONS bez wiekszych przeszkod. Wystarcza pare groszy na tinderowe boosty, 100funtow na alko/jedzenie. O zaliczaniu tego towaru na miejscu to juz sie w ogole nie bede wypowiadac. Bezzebni, niepismienni magazynierzy maja wsrod pickerek po kolchozach spore branie. Wystarczy samochod,
  • Odpowiedz
@Siekul: ale taka prawda.
Ja na tagu czytam, że co ja piszę?! Gość z innego kraju z brzydkim ryjem ma powodzenie?! NO JAK TO TAK?! PRZECIEŻ TO ZAPRZECZA BLACKPILLOWI.

Prawda jest taka, że p0lki to najtańszy i najłatwiejszy towar eksportowy, jaki eksportuje Polska. Kto był kiedyś za granicą i widział jak zachowują się te prymitywne istoty ten wie, o czym jest mowa. One łapią się wszystkiego co ma metkę inną
  • Odpowiedz
@CJMac: bo dla Polaków łatwe to one nie są, chyba, że mają dobrą mordę albo bardzo dobrą gadkę. Sam też już sobie z nimi dałem spokój. Rozmowy do niczego, zainteresowania zerowe, inteligencją nie grzeszą, poza ciałem to nie bardzo mogą coś dać, a wymagania z kosmosu.
  • Odpowiedz