Wpis z mikrobloga

Generalnie do #polishsource mam trochę mieszane uczucia.
Pozytywy:
- dobre wstawki których nie ma na innych polskich trackerach
Negatywy:
- jackett i logowanie - nie można używać VPN bo ban na IP (sciąganie jest możliwe)
- na radarr tracker PS ciągle mi się wywala i się muszę logować ponownie używając po........go captcha (WSZYSTKIE inne trackery działają bez żadnych problemów w tym 5 polskich więc coś ewidentnie nie tak z PS) - napisz jeśli masz jakieś rozwiązanie
- opróćz VPN są też bany za seedboxy, np jeśli masz jackett na trialu google cloud to też ban
- captcha które już bardziej zamotane być nie może (wpisujesz poprawnie 3 razy i dalej nie działa)
- ban jeśli masz dynamiczne IP i ktoś kiedy z niego narozrabiał (czasami potrzebny reset routera na kilka godzin żeby złapał "właściwe IP"
- miałem powyższą sytuację kilka razy (jakaś pechowa pula IP) i dostałem kolejny ban za HNR
- rozmowa przez IRC - jeśli nie masz 4 godzin wolnego żeby co chwilę sprawdzać czy ktoś raczy ci odpowiedzieć to sobie odpuść i od razu wal na email
- nie ważne czy wyseedowałeś 4TB czy 100MB ban za HNR i nie ma gadki, to twoja wina i płać za HNR albo ban
- obecnie moje 3 konto na tym serwisie, jak już napisałem wcześnie ze względu na zawartość ale bez sentymentów, seed ustawiony na wymaganą długość i ani chwili dłużej, jeśli traktujecie użytkowników jak śmieci to lojalności nie będzie
-moim celem jest ustawienie prostego systemu gdzie zawartość w radarr lub sonarr jest skanowana przez jackett i ściąga się i seeduje automatycznie zamiast każdego dnia siedzenie i spawdzanie czemu radarr mówi że PS nie odpowiada, na jackett wszystko na zielono ale z PS wstawki dalej się nie dodają
- rozumiem zabezpieczenia przed pijawami i innym ścierwerm ale obecie serwis dla zwyłego użytkownika to męka
- zdecydowanie bardziej polacam PT i TL
- jak mi się coś jeszcze przypomni to napiszę
- jak się nie zgadzasz lub chcesz coś dodać to daj znać
- tak wiem że jak mi się nie podoba to mogę nie używać serwisu ale jak już wspomniałem ze względu na pewne wstawki nie ma innej opcji, jednak jest sporo irytujących kwestii więc postanowiłem się tym faktem podzielić, podeście modów do tematu jest chyba wszyskim znane

#torrent #polishsource
  • 20
@mariohi: Dla mnie największym plusem polishsource jest to ze place składki klubowskie lub kupuje vipa i mam spokój z seedowaniem. Przy małym dysku jest to bardzo wygodne bo często pobieram i muszę usunąć by pobrać coś innego.
@mariohi: Konto na ps mam od 2013r. 2 razy dostalem bana za proxy(zapomnialem ze mialem wlaczone w operze)... nie bylo problemu z unbanem. Logowanie? bez problemu raz zalogowany - nie wylogowywuje. Czasami sie jebne bo captche wpisze tam gdzie haslo bo jest to tak poustawiane. HNR? masz miec wyseedowane 48h w 14 dni to takie trudne?. Nie obchodzi nikogo czy to jest 4TB czy 100mb. I jestem zwyklym uzytkownikiem nic tam
@spilbergson: na swojego trackera jak na razie nie mam czasu, co do VPN to na żadnym innym polskim trackerze nie było z tym problemów. Po prostu jest to upierdliwe i wcale nie usuwa pijawek bo sam znalazłem sposób że można mieć dostęp do PS przez VPN więc jak ktoś chce to obejść to zrobi to bez problemu a tak to tylko walka z wiatrakami gdzie po dupie dostaje zwykły user.
@Jasiu2020: nie odbieram tego personalnie, tylko mnie zwyczajnie wkurza że próbuję coś oddać społeczności a goście mnie odcinają w momencie kiedy seeduję kilkaset torrentów. Jest to lekko demotywujące i potrafię tego zrozumieć czemu tak działają.
Siema. dostałem bana na stronie za logowanie przez VPN ( niedopatrzenie) admin był bezlitosny, żadne argumenty nie docierały.BAN Per. czy jest możliwość wrócić żeby nie wiedzieli ze ja to ja