Aktywne Wpisy


nO-C34 +57
Jeszcze z 20-30 lat i będę miał niezależniść finansową dzięki giełdzie
#gielda
#gielda
źródło: 1000006600
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000006600
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
@Mariusz_z_Brighton: nie kłam, od 5:15.
Komentarz usunięty przez moderatora
Kwintesencja polactwa xDD
a druga sprawa - naprawde bronienie ludzi, którzy niszczą infrastrukturę nieprzystosowaną do jazdy samochodem, stwarzają zagrożenie
@SpinOff: nie no służby to są dla plebsu. Taki bogol to od razu by mu z dwie kule w potylicę z-----ł i po problemie.
piękny pokaz hipokryzji ze strony hejtujących konfiturę.
@pocotorobisz: spróbuj wysłać jakieś zgłoszenie to zrozumiesz czemu to nagrywają
Może wystarczyłoby tez bardziej dokładnie posłuchać, albo przeczytać opis:
https://agendaparkingowa.pl/