Wpis z mikrobloga

Szanowni, zżera mnie jakieś choróbsko i ledwo się trzymam przy klawiaturze (ponoć to nie COVID ( ͡° ͜ʖ ͡°)) Robię ten wpis z wysoką gorączką, także sorry za ewentualne literówki. W każdym razie do końca tygodnia robię przerwę w Bananowej Ekstraklasie, bo nawet na FM-a nie mam siły, choć nigdy bym nie pomyślał, że to jest w ogóle możliwe.

Anyway, chciałem wam tylko dać mały update odnośnie Puszczy Niepołomice. Nie, Lukaku nadal nie zawitał do 1 Ligi. Nie udało się ściągnąć żadnego głośnego nazwiska, co biorąc pod uwagę reputację klubu i ligi, nie może dziwić.

Kilka wzmocnień udało się poczynić. Do Niepołomic trafiło sporo chłopaków z Ekstraklasy i kilka zagranicznych nazwisk:
- 9,75 mln euro - Dylan Levitt (PŚ, Cardiff, 24 l., CA: 116, PA: 123)
- 3,6 mln euro - Daan Dierckx (OŚ, Lech Poznań, 22 l., CA: 118, PA: 139)
- 1,7 mln euro - Runar Runnarsson (BR, Arsenal, 30 l., CA: 118, PA: 138)

Ten Runarsson to chyba największe zaskoczenie. W Niepołomicach będzie zarabiał 138 tys. euro miesięcznie, co może w pewien sposób tłumaczyć, dlaczego zgodził się na takie zesłanie xD

Efekt? Puszcza Niepołomice zakończyła sezon na 5 miejscu w tabeli i awansowała do baraży. Niestety w półfinale piłkarze trenera Tomasza Tułacza ulegli ŁKS-owi Łódź (1:2). No cóż, za rok będzie kolejna szansa. Walczyli dzielnie.

Swoją drogą dwa łódzkie kluby stoczyły pojedynek w finale baraży. W efekcie ŁKS zagra w Ekstraklasie!

PS. I jeszcze mały spoilerek dotyczący Ekstraklasy. Legia nie zdobyła mistrzostwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bananowaekstraklasa #fm22 #footballmanager
Mayki444 - Szanowni, zżera mnie jakieś choróbsko i ledwo się trzymam przy klawiaturze...

źródło: comment_1639079388ASH78UPdtOCFavWiee8HhL.jpg

Pobierz
  • 35
#!$%@? i kolejny raz trafiam na zajebista historyjkę gdzie autor nagle choruje na grype..


@Drezv: Proponuję zapoznać się z FMemem.

Ja znajduję z dwie godziny dziennie, a zrobiłem symulacje OPa sobie 8 razy i to do sezonu 2100. Wystarczy ustawić i puścić rozgrywkę bez wstrzymywań.

Także to co OP proponuje to tylko i wyłącznie fajny przerywnik, bo całą zaletą tego jest właśnie to, że tak szeroko to opisuje i trzeba "czekać