Wpis z mikrobloga

@Hugenot111: poszukaj sprzętu audio na allegro xD #!$%@? dramat. Nie kupuję tam absolutnie nic. Jeszcze te perfidne podróbki mają oceny ponad 4.5/5 przy tysiącach opinii. Zazwyczaj najwyżej oceniane opinie z setkami łapek w górę są na 1 i ostrzegają przed badziewiem. Tylko ja uważam że opinia z jedną gwiazdką i setką lajków powinna być liczona jako sto ocen na jedną gwiazdkę?
ma być im wstyd, bo zarobili na prowizji?


@UFC_Jest_W_Dupie:
nie, ma być im wstyd że są kojarzeni z obrotem podróbkami

kto chce kupi oryginalny, kto chce podróbki

daj znać jak sobie wyrobisz jakąś markę, będziesz coś produkować i sprzedawać a ktoś cię zacznie okradać :)
@PanKracy582: ale producenci marek nic z tym nie robią, im to nie przeszkadza, to czemu tobie ma przeszkadzać? allegro usunie wszystko o ile właściciel marki zgłosi takie oferty, nawet oryginalne mogą usuwać, bo takie prawo jest w Polsce
Tylko ja uważam że opinia z jedną gwiazdką i setką lajków powinna być liczona jako sto ocen na jedną gwiazdkę?


@plycin: dramat to jest brak możliwości wyświetlenia opinii per ocena, trzeba lecieć wszystkie żeby znaleźć te negatywne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UFC_Jest_W_Dupie: Tak było, nie sciemniam xD
Panie Statystyki z Dupy Wzięte.
Opisy niektórych rzeczy potrafią być tak zakręcone i albo całkowicie udają oryginalny produkt albo gdzieś na samym końcu, pomiędzy linijkami tekstu jest wpasowany tekst typu zamiennik
@UFC_Jest_W_Dupie: #!$%@?. Jak ktoś szuka sprzętu dla siebie to spora szansa, że wie jak wyglądają ceny na rynku i zapali mu się lampka ostrzegawcza. Gorzej jak ktoś kupuje prezent i nie ma żadnego rozeznania.
wiem, bo widzę Polaków na ulicach ubranych w podróby od góry do dołu i wiem jak ogromny to jest rynek, wpisz replika na fb to masz grupy z setkami tysięcy ludzi


@UFC_Jest_W_Dupie:
to ten słynny IDzD
xD

albo jesteś trollem albo zwykłym dzbanem
miłego dnia majster, pozderki :)))
A tu jeden z wielu przykładów tego o czym pisałem


@plycin: sortowańsko po najbardziej pomocnych znam, tylko to jest taka wisienka na torcie z gówna ( ͡° ʖ̯ ͡°)