Wpis z mikrobloga

Nie chciało mi się dzisiaj wstawać znowu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wczoraj dałem staremu pada, odpaliłem "Naukę Jazdy", co by się do pada przyzwyczaił, bo w sumie to chyba nigdy w życiu z niego nie korzystał. Na początku szło mu to przeciętnie, bo ja już przyzwyczajony do grania bez żadnych asyst zapomniałem mu odpalić parę z nich, wyłączone zostawiłem tylko wspomaganie sterowania i hamowania, bo to nie musiałby praktycznie ruszać nic i by samo jechało, a nie o to przecież w tym chodzi. Początkowo męczył się na manualnej skrzyni biegów, ale, że mu to szło dość przeciętnie i się gubił, ustawiłem mu automat. Zrobił sobie 10 zadań na obecną chwilę, ale widać było, że nawet mu się to spodobało. Szkoda, że w GT Sport wszystkie tory trzeba odblokowywać za punkty doświadczenia. Miałem nadzieję, że uda się od razu pośmigać na SPA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic straconego, poćwiczymy sobie na innych torach.

Obawiałem się też, że stary szybko straci cierpliwość i odpuści sobie, ale widać było, że faktycznie troszeczkę się wkręcił. Zobaczymy jak pójdzie dalej.

Ja już od 20 minut zameldowany w Januszexie, muszę się obwiesić dokumentacją wokół siebie, bo już widzę, że chcą mnie wprowadzić mocno w projekt i będę sobie troszkę nadzorował pracami wykonywanymi na inwestycji. Wczoraj dostałem wolną rękę i miałem sobie obczaić co wyczytałem z dokumentacji, popytać i pogadać z ludźmi oraz sprawdzić to co wyczytałem na faktycznym obiekcie. Poszło mi całkiem nieźle, przynajmniej tak mi się wydaje. Kierownik też wypytywał mnie czy wiem jak ma działać maszyna itp. Lekko odpowiedzi mi się p------y, ale w większości wszystko się zgadzało, także może będą ze mnie ludzie i że faktycznie jestem tam potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zobaczymy jak to będzie się rozwijało, tymczasem standardowo, żeby Wam szybko czas pracy zleciał, smacznej kawusi, śniadanka/lunchu/obiadku w zależności kto tam co w pracy jada, spokojnego Janusza, no i jeszcze cichutkiej drzemki, co by nikt nie zauważył. Jeśli ktoś ma też taki luz, to miłego o----------a się ()

Dzień dobry ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#dziendobry #pracbaza #gownowpis

Dodatkowo dodaję moje brzydkie i krzywe malowanie mojego Alpine z ACC ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sn0weK - Nie chciało mi się dzisiaj wstawać znowu. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Wczoraj dałem stare...

źródło: comment_1639027029ckeoZMN4LnSxEK429ffR62.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach