Wpis z mikrobloga

@kruzd
@zSH- przecież ja pisząc wam komentarze deję wam dobre pole do reklamy, jakbyście mieli jakikolwiek plan to łatwo możecie obrócić fud w fomo, ale wy nie macie pomysłów. Jak ktoś próbuje stonksa fudowac to musi wynajdować argumenty z d--y typu zdjęcie szlaufa czy że nie wejdziemy na binance. Dla tego waszego potworka nie da się natomiast nic powiedzieć na obronę. Teraz będziecie mieli za złe ale myślę że to
  • Odpowiedz
@zSH- sprzedaj śmiało, nie fuduje specjalnie tylko ostrzegam przed takimi projektami widmo.Mirki za tym stoją ale dalej to projekt jak od pajetow. Jedyne co krytykowałem oprócz was to są mikro capy wrzucane na jedno kopyto które startują i gasna w 3 godziny. Cgift to nie był fud tylko zwykła dyskusja, jestem cały czas w kontakcie z ich twórca, który sam zwracał uwagę na to że witcher i wasz token to kopia
  • Odpowiedz
@zSH-: no właśnie, nasze bagienko, wąskie o zasięgach 100 osób o wartości obrotu w sumie 800$ to jednak inny fud niż wyjście na zasięgi 4chana i tam obsrywanie. To już trzeba być totalną mendą i przegrywem :)
  • Odpowiedz
@wpisynienawisci: i dlatego nie siedzę w waszym community. Siejecie fud na projekty, czyli sracie na naszym i waszym podwórku, gdzie każdy każdemu kibicuje, żeby w------o w kosmos ;)
  • Odpowiedz