Wpis z mikrobloga

@GryzeKisiel: projekt ustawy który chcą przeforsować niczym nie różni się od segregacji sanitarnej żydów i faszyzmu. Żydzi też podobno byli nosicielami groźnej choroby dlatego trzeba było ich odizolować, jak to przejdzie tak samo skończą wszyscy którzy nie przyjmą 3 dawki, będą wykluczeni z życia, nie zrobią zakupów w galerii itd.
  • Odpowiedz
@Gon70: hitler zaczynał jako akwarelysta, może prewencyjnie wsadźmy wszystkich studentów asp? xD Kocham takie porównania, jak stare baby, "no no, najpierw gra w te brutalne gry, a potem wyjdzie na ulice i będzie ludzi zabijał"
  • Odpowiedz
@bitcoinowa-babuszka: Przecież ja już wróciłem, chodzę wszędzie i robię wszystko na co mam ochotę. Jedynie maseczka jest nieco uciążliwa, ale liczę na to że jak wejdzie obowiązek szczepień to się ich pozbędziemy. Ewentualnie będą obowiązywały tylko w trakcie sezonu grypowego. Najwięcej o powrocie do normalności to kwiczą niezaszczepieni, którzy nie robią kompletnie nic żeby do tej normalności wrócić xD
  • Odpowiedz
holocaust też zaczął się od prostych zakazów


@Gon70: ciągle ten sam fikołek. Przyrównujecie ciągle obecną sytuację do holokaustu a jak ktoś zwróci uwagę, że plujecie ofiarom w twarz, to p---------e że chodziło o początku. Zachowujecie się żałośnie a jednocześnie macie ego w------e w kosmos. Przecież wy się de facto uważacie za nadludzi a tzw. covidian (czy covidiotów jak lubicie mówić w swojej niezgłębionej mądrości) za podludzi. Rzygać się chce na
  • Odpowiedz
  • 20
@GryzeKisiel nie, zaszczepieni chcą żyć normalnie tylko spora część osób zaszczepionych drze ryja, o to że przyjęli szczepionkę a nie mają nic ponad to co osoby niezaszczepieno. Dlatego tak was. W-----a brak obostrzeń dla niezaszczepionych. Ja sądziłem że ludzie się szczepią dla siebie w trosce o swoje zdrowie. Ale widzę że dociera do was pomału że zostaliście zrobienie w c---a i na siłę chcecie wciągnąć w tą p------a sytuację resztę spoleczenstwa.
  • Odpowiedz
@GryzeKisiel:

Przecież ja już wróciłem, chodzę wszędzie i robię wszystko na co mam ochotę. Jedynie maseczka jest nieco uciążliwa, ale liczę na to że jak wejdzie obowiązek szczepień to się ich pozbędziemy.


No popatrz Pan, ja niezaszczepiony szur mam tak samo, a nawet lepiej bo maski nigdzie nie noszę od roku. Po prostu w Polsce w tym roku wprowadzają obostrzenia później niż reszta Europy, ale niestety za niedługo ta swoboda się
  • Odpowiedz
@zarowka12: @GryzeKisiel: Przecież każdy normalny człowiek wie że chodzi o pełzające odbieranie praw i swobód obywatelskich. Scenariusz jest ten sam jak w latach 30 XXw. Według Hitlera Żydzi też przenosili tyfus oraz spiskowali żeby tylko zdrowemu społeczeństwu zaszkodzić, stąd obozy żeby ich odizolować. Kto nie pamięta swojej historii będzie przeżywał ją na nowo.
  • Odpowiedz