Wpis z mikrobloga

@bitcoinowa-babuszka: Przecież ja już wróciłem, chodzę wszędzie i robię wszystko na co mam ochotę. Jedynie maseczka jest nieco uciążliwa, ale liczę na to że jak wejdzie obowiązek szczepień to się ich pozbędziemy. Ewentualnie będą obowiązywały tylko w trakcie sezonu grypowego. Najwięcej o powrocie do normalności to kwiczą niezaszczepieni, którzy nie robią kompletnie nic żeby do tej normalności wrócić xD
holocaust też zaczął się od prostych zakazów


@Gon70: ciągle ten sam fikołek. Przyrównujecie ciągle obecną sytuację do holokaustu a jak ktoś zwróci uwagę, że plujecie ofiarom w twarz, to #!$%@? że chodziło o początku. Zachowujecie się żałośnie a jednocześnie macie ego #!$%@? w kosmos. Przecież wy się de facto uważacie za nadludzi a tzw. covidian (czy covidiotów jak lubicie mówić w swojej niezgłębionej mądrości) za podludzi. Rzygać się chce na tę
@GryzeKisiel nie, zaszczepieni chcą żyć normalnie tylko spora część osób zaszczepionych drze ryja, o to że przyjęli szczepionkę a nie mają nic ponad to co osoby niezaszczepieno. Dlatego tak was. #!$%@? brak obostrzeń dla niezaszczepionych. Ja sądziłem że ludzie się szczepią dla siebie w trosce o swoje zdrowie. Ale widzę że dociera do was pomału że zostaliście zrobienie w #!$%@? i na siłę chcecie wciągnąć w tą #!$%@? sytuację resztę spoleczenstwa. Nie
@GryzeKisiel:

Przecież ja już wróciłem, chodzę wszędzie i robię wszystko na co mam ochotę. Jedynie maseczka jest nieco uciążliwa, ale liczę na to że jak wejdzie obowiązek szczepień to się ich pozbędziemy.


No popatrz Pan, ja niezaszczepiony szur mam tak samo, a nawet lepiej bo maski nigdzie nie noszę od roku. Po prostu w Polsce w tym roku wprowadzają obostrzenia później niż reszta Europy, ale niestety za niedługo ta swoboda się