Wpis z mikrobloga

Powiem szczerze, że coraz ciężej wchodzi mi się na wypok.

Czy to na wykopalisku, czy to na mikro - ten portal stał się zagłębiem niewyedukowanych szurów i foliarzy. Jest to dla nich pewnego rodzaju "podziemie" gdzie mogą na spokojnie poklepywać się wzajemnie po plecach i wrzucać jakieś antyszczepionkowe bzdury. Odnoszę wrażenie, że ludzi którzy kierują się w życiu naukowymi dowodami jest tu coraz mniej i oddali oni pole foliarskim hordom.

Wierzę, że ten portal potrafi bawić, potrafi uczyć, i tak - potrafi też inspirować ludzi. I będzie to robił, jeśli tylko ludzie zdecydują by go w tym celu używać. W innym razie będzie to tylko zbieranina antyszczepowych tagów pośród szurów i foliarzy.

Good night and good luck.

#nauka #przemyslenia #wykop
Mjj48003 - Powiem szczerze, że coraz ciężej wchodzi mi się na wypok. 

Czy to na wy...

źródło: comment_1638958394HSbkafG87zGrGKNSPlBUca.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Podzielam Twoja opinię. Nikt tych szursko-foliarskich głupot nie chce słuchać, co najwyżej z politowaniem, więc wszelkiego rodzaju portale społecznościowe są jak święty graal - można napisać największa bzdurę i mieć pewność, że trafi na żyzny grunt "czytelników" z wystarczająco ciasnymi umysłami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mjj48003: mam tak samo, jak Ty, nawet zrobilem sobie wielomiesieczna przerwe od wykopu. Ale jest tez duzo takich jak my, jak sobie pojdziemy, to kolejne medium zostanie przejete przez... Putina. Bo nie jest tajemnica, kto dotuje w UE antyszczepionkowcow i roznych Exitowcow. A to juz grozne, ostatnie wybory przegralismy o wlos, wyobraz sobie, ze nie tylko zantyszczepionkowcami przegramy, ale w ogole Polska wyjdzie z UE, a szale, te kilkadziesiat/kilkaset tysciecy
  • Odpowiedz
@Mjj48003: i jeszcze ciekawostka, jak napisalem wykop kropka ru, to zablokowalo mi mozliwosc wysylania (nieznany blad, restartowalem przegladarke i to samo). Czyli oni wiedza, ze sa juz rosyjscy tylko lepiej o tym nie pisac.
Przerazajace.
  • Odpowiedz
ogole Polska wyjdzie z UE


@wowo_wawa: Za dużo TV się naoglądałeś i za dużo emocji :) Narzekasz na szuryzm a sam głosisz antylogiczne tezy. Zrób ekonomiczną kalkulację PL nie istnieje bez UE i na odwrót UE nie istnieje bez PL. Economy you fool jak to mówił Clinton

kto dotuje w UE antyszczepionkowcow i roznych Exitowcow

Rosja dotuje również lewą stronę ponieważ jest to im na rękę np. Syriza z Grecji,
  • Odpowiedz
@RolfTrapeu: to akurat prawda, ze dotuja skrajne skrzydla, bo ida na wewnetrzne konflikty. Ale jakos czesciej im sie udaje prawice przejmowac. I wpisz wykopru piszac odpowiedz, tylko zamiast uzyj kropki.
  • Odpowiedz
Czyli oni wiedza, ze sa juz rosyjscy tylko lepiej o tym nie pisac.


@wowo_wawa: Eeeeee nie. Jakikolwiek adres byś chciał wpisać z .ru, to nie przejdzie - a przynajmniej nie u każdego. Temat znany i jakiś czas temu było o tym głośno na mirko, kilku osobom udało się to napisać, większość jednak ma to zablokowane ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Przecież typiarze z vikop.plru wrzucają znaleziska, które nie są poprawnie otagowane i omijają #czarnolisto. I tak oto mając zablokowany tag o szczepieniach, na głównej widzę znalezisko o szczepieniach albo nawiązujące do nich. Nie wspominając o upośledzonym bocie w moderacji (chociaż pewnie wszyscy są botami), który odrzuca zgłoszenia w ciągu sekundy i nie masz jak się odwołać do nich.

Odechciewa się wchodzić na portal, szukać jakichś wartościowych
  • Odpowiedz
czesciej im sie udaje prawice przejmowac.


@wowo_wawa: Tak samo udaje im się przejmować ale o tej drugiej stronie o wiele mniej się mówi.
wykop ru jest zablokowane zapewne przez skrypt, i to że jest to zablokowanie o niczym nie świadczy zawsze można napisać wykop.cn
  • Odpowiedz
@Mjj48003 jedyną skuteczną metoda jest banowanie szurow no ale wtedy odsłony reklam by się nie zgadzały

Moim zdaniem biauek nie tyle jest kupiony co po prostu głupi i krótkowzroczny albo pazerny

Najbardziej #!$%@? mnie belka na tagu koronawirus "musimy walczyć z kampania dezinformacji", no w #!$%@? walczą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@Mjj48003: Przecież wy wszyscy jesteście tacy sami, tylko po prostu po dwóch stronach barykady. Ta sama logika i nastawienie, wyśmiać tych drugich, bo przecież moja racja jest mojsza niż twojsza. Zero konkretów czy jakichś sensownych argumentów, tylko jakieś populistyczne wiązanki, żeby reszta z tymi samymi poglądami mogła się nawzajem, jak to ty napisałeś, wzajemnie poklepywać po plecach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mjj48003: niestety ale te szury nie używają żadnych tagów sensownych żeby ich czarnolistowac. Ale niektóre można a resztę pojedynczo wrzucać - jak się przejrzy ich content to zwykle same szurstwo. Do tego blokada contentu zielonek i jakoś to idzie.
  • Odpowiedz