Aktywne Wpisy

czerwonykomuch +289
Jak śmiesz zarabiać aż niespełna 800 euro ROBAKU?! To krzywdzi wielomiliardowe zagraniczne korpo, ich prezesi i akcjonariusze płaczą nocami, bo przez Ciebie musieli zrezygnować z zakupu sześćdziesiątego dziewiątego penthouse’u inwestycyjnego 15 m2! Widzisz, co narobiłeś?!
Wprawdzie psiembiordzy podnieśli ceny bo hehe inflacja (którą sami wywołali), zyski rekordowe, Ciebie nie stać na wynajem za cały miesiąc pracy, bezrobocie minimalne, ale Ty robaku masz pracować na swojego pana, który zarabia na Tobie kilkanaście razy
Wprawdzie psiembiordzy podnieśli ceny bo hehe inflacja (którą sami wywołali), zyski rekordowe, Ciebie nie stać na wynajem za cały miesiąc pracy, bezrobocie minimalne, ale Ty robaku masz pracować na swojego pana, który zarabia na Tobie kilkanaście razy
źródło: IMG_7567
Pobierz
anthon_lavey +32





Kończę dzisiaj pracę o 15.30, mógłbym się wybrać bezpośrednio po pracy aby was wspomóc (najwyżej zjem kebsa na mieście, kij z obiadem). Ewentualnie jak zaczynają się wcześniej to postaram się urwać te 30 minut z pracy.
#koronawirus #bekazszurow #neuropa #bekazpisu
źródło: comment_16389520700Qv80wkNyWiPSsRlDYvHDm.jpg
Pobierznikt nam żadnych praw nie ograniczył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wiem_wszystko: mógłbyś wysłać linka?
@Killson: to na c--j płaczecie od roku że ktoś wam te prawa zabiera
@Klimbert: od 1 marca, żeby obadać grunt xD straszna pandemia, obowiązek szczepień dopiero za 4 miesiące, MOŻE
Komentarz usunięty przez moderatora
A nie czekaj. To dotyczyło tylko stanu wyjątkowego
@Killson: A, to faktycznie jesteście jak żydzi podczas holokaustu, nie ma co. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChadMessiah: Oni wcale tu nie postują i komentują na praktycznie pełen etat xD
Komentarz usunięty przez autora