Wpis z mikrobloga

jak to jest, że w szkole jak jakiś chłopak tylko podśmiechiwał się z laski, że jest brzydka to w moment wychowawczyni się o tym dowiadywała i ustawiała gościa do pionu, a jak klasowy łobuz bił i gnębił przegrywów na przerwie to nawet i po 1,5 roku znęcania się nad nimi ta sama wychowawczyni nawet słowem się na ten temat nie zająknęła?
#przegryw #zalesie #szkola #bekazrozowychpaskow #p0lka
c.....w - jak to jest, że w szkole jak jakiś chłopak tylko podśmiechiwał się z laski,...

źródło: comment_1638952155DOEpz0jl18OIkTIBYtAahe.jpg

Pobierz
  • 22
w szkole jak jakiś chłopak tylko podśmiechiwał się z laski, że jest brzydka to w moment wychowawczyni się o tym dowiadywała i ustawiała gościa do pionu


@chlopak_z_blokow: Chyba żartujesz, przecież non-stop były akcje ze znęcaniem się nad dziewczynami, na ogół nauczycielki o niczym nie wiedziały. Ty też nie wiedziałeś, bo skoro trzymałeś się z chłopcami (jak to chłopcy w tym wieku), to skąd mogłeś wiedzieć, że jakaś dziewczyna płacze w toalecie.
jak to jest, że w szkole jak jakiś chłopak tylko podśmiechiwał się z laski, że jest brzydka to w moment wychowawczyni się o tym dowiadywała i ustawiała gościa do pionu, a jak klasowy łobuz bił i gnębił przegrywów na przerwie to nawet i po 1,5 roku znęcania się nad nimi ta sama wychowawczyni nawet słowem się na ten temat nie zająknęła?


@chlopak_z_blokow: Bo jej takie zachowanie sprawia przyjemność. Kobiety lubią patrzeć
ja mogłem w gimbazie koleżków obrażać do woli ale jak raz jedną nazwałem suką przy nauczycielce to od razu spory przypał xD


@klamkaodokna: XD rozwiń temat, jak jej to powiedziałeś? Inne koleżanki cisnąłeś ostro?
@Tymajster: nie, byly takie dwie w klasie, szlaufy, #!$%@? mnie od czasu do czasu to im zaczalem cisnac od suk wlasnie i raz to zrobilem glosno na lekcji - cos w stylu "zostaw to, suko!!!" xD
po jakims czasie naslaly na mnie kolege ze starszej klasy ale nic mi nie zrobil poza tlumaczeniem, wplatajac co drugie slowo "#!$%@?", co to on mi nie zrobi jak nie przestane xD