Wpis z mikrobloga

W sumie to hasło, malowanie po pomnikach i kościołach oraz nieokiełznany lempart zabiły te protesty. Sam na jednym byłem i podziękowałem, choć sama idea słuszna


@MikiGRU: To on, co zmienił poglądy na utracone prawa bo TAM BYŁA LEMPART, A OBOK GEJ.

Jasne, lepiej bronić debilizmów niż zdobyć się na trochę merytoryki
  • Odpowiedz
Protestujący przeciw aborcji mieli za sobą TVN, i sporą część establishmentu, a w przypadku szczepień establishment jeszcze naciska na rząd w sprawie segregacji, bo zaszczepieni chcą zamanifestować swoją wyższość.


@pemfon: "N-nie bendem bronić swoich praf, bo pan w tv mówi że nie" <--- taki obraz kuca.
  • Odpowiedz
zauważmy jak znamienne jest że dopiero na "segregacje sanitarną" się konpederaści uruchamiają a na zeszmacenie i zamianę tego kraju w folwark morawiesiów ziobrów i obajtków ich pyski pozostają szczelnie zamknięte. Posłuszne suczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Atomizer69: przecież to Lewica na ogół głosuje razem z PiS-em ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Pięknie się te protesty skończyły i wynik cudowny. Dobrze, że na drugi dzień nie zaczęły być spędem gówna tylko faktycznie protestujący walczyli o zmianę wyroku. I


@cyberchosnek: Nie da się zmienić wyroku, celem protestów NIE BYŁA jego zmiana. Cele były trzy:

- zmiana dyskursu z "ratować kompromis" na pełną legalizację (udało się),
- opóźnienie publikacji (blokada musiałaby być poprzedzona uznaniem składu TK za niekonstytucyjny, na co oczywiście PiS nie pójdzie - ale tę narrację też udało się wprowadzić w obieg więc pewnie kolejna większość tak zrobi i w--------i wyrok
  • Odpowiedz
Czyli nie chcesz zjednać sobie społeczeństwa tylko walczyć na takim samym prymitywnym poziomie jak PiS, gratuluję


@MikiGRU: Ale kogo ma się zjednywać?

Konfederatów? Pisowski beton? Reszta normalnych jest przeciw wyrokowi TK, kogo tu jednać? Cała akcja polaryzacja nie ma na celu nikogo zjednywać, tylko zaostrzać konflikt. Bo, uwaga, polityka nie polega na "jednoczeniu" się tylko rozgrywaniu konfliktów.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: To, że kilkadziesiąt procent się nie zaszczepiło nie oznacza jeszcze, że są przeciwni szczepieniu. Po drugie dopiero ostatnio PiS zaczął dokręcać śrubę, więc niewykluczone, że protesty będą. Po trzecie jak już wspominałem ciężej jest zmobilizować ludzi przy tak straszliwiej propagandzie z obu stron.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Ja nie mogę. Właśnie jesteśmy świadkami zniewolenia społeczeństwa i to na naszych oczach, a nie w internetach, a ludzie nic nie robią. 40% społeczeństwa z automatu nie kiwnie palcem, bo jest zaszczepiona. Starsi ludzie wyyebka, Julki nie pomogą bo nie chodzi o R U C H A N I E, reszta lekka wyjebka, bo nie wiedzą, że za rogiem, po przymusowych testach, będą przymusowe szczepienia.

Najgorzej to tzw. "normiki",
  • Odpowiedz
@Filipterka25

Ale kogo ma się zjednywać?

Konfederatów? Pisowski beton? Reszta normalnych jest przeciw wyrokowi TK, kogo tu jednać? Cała akcja polaryzacja nie ma na celu nikogo zjednywać, tylko zaostrzać konflikt. Bo, uwaga, polityka nie polega na "jednoczeniu" się tylko rozgrywaniu konfliktów.


Np
  • Odpowiedz
@Klimbert: Kiedy górnicy, lekarze, nauczyciele uważają ze ich praca powinna być lepiej płatna:
Strajki
Kiedy wykopek musi j---ć darmowe nadgodziny:
wyplącze się na tagu przegryw i posłucham korwina czy innego bosaka na YT
  • Odpowiedz
Dzielenie ludzi na "normalnych i pisowski beton" to wlasnie polaryzacja społeczeństwa, generalizowanie i zaostrzanie konfliktu


@MikiGRU: No nie mów! Powiedz, który element mojego komcia umknął twej uwadze, ponieważ wyraźnie pisałem że taki byl ich cel. Dalsza polaryzacja i dzielenie, nie żadne "złapmy się wszyscy za ręce i kochajmy".

ale na żaden marsz już na pewno nie
  • Odpowiedz
dlaczego uważasz przeciwników półrocznej subskrypcji od Pfizera na podstawowe prawa i obowiązki za szurów?


@pemfon: Ponieważ te szury nadal nie poskładały klocków do kupy i nie rozumieją co jest groźnego w COVID-19. Nie k---a to, że zmieni ludzi w krwiożercze zombie albo że wybije 30% populacji do czerwca, tylko to w nim groźnego, że może zostać z nami na stałe, wyprzeć przeziębienia (wirusy tak jak organizmy żywe konkurują o zasoby
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Wirusy z czasem stają się coraz słabsze. Nie jest możliwe by wybił 30% populacji do czerwca, skoro do tej pory to się nie stało. Sam Covid prawdopodobnie zostanie z nami na zawsze, bo mimo szczepień i różnych restrykcji nigdy nie uda się go wyeliminować, dlatego należy skończyć histerie i wrócić do normalności.
  • Odpowiedz
@Filipterka25
Masz tak pokrętna logikę że aż nie chce mi się odpisywać

Protesty dobre bo zmieniają nastroje społeczne ale w sumie ich nie musi być bo nic nie dają w dłuższej perspektywie xD

Nie rozumiesz bo nie chcesz rozumieć () Siebie dalem dla przykładu że nie jestem ani betonem ani za lempratrami i w momencie kiedy mógłbym głosować proaborcyjne ale jednocześnie na lemparta
  • Odpowiedz
@Klimbert: julkom nikt nic nie zrobi bo zaraz banda kukoldów się rzuci a media rozpetają burze bo łolaboga kombiety bijom, dlatego czuja się bezkarne. na facetów od razu by nasłali wojsko
  • Odpowiedz
@1624294678: Co Ty piszesz. Gdyby tylko mogli to by zakatowali te kobiety tam. Tylko problem polega na tym, że trzeba by było się tłumaczyć innym Państwom i szybko by im łatkę "niedemokratycznego" Państwa nadali. I koniec interesów. Także nie martw się. Nie wyślą na Ciebie wojska. Możesz wychodzić.
  • Odpowiedz