Wpis z mikrobloga

Rozdajo - zamówienia z Wolta do 30 złotych bo ostatnie robiłem półtora miesiąca temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(koszty dostawy biorę na siebie ;) )

Zostawiasz plusa i losowanie jutro przez mirkolos, żeby mieć udany wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Informuję, że wróciła promocja gdzie można odebrać za darmo 60 złotych za rejestrację by spróbować usługi Twisto, nawet nie trzeba robić selfie czy wysyłać dowodów osobistych. Dostajemy kartę wirtualną oraz fizyczną i płacimy za co chcemy :) Możemy nimi zapłącić np na Uber Eats, Pyszne, Wolt, wszystko co przyjmuje płatności kartą, nawet sklepy stacjonarne :) więcej info na stronie

Jednocześnie zapraszam do obserwowania mojego tagu #kodyodlubiekiedy (1520 obserwujących)

#wolt #ubereats #pysznepl #pyszne #rozdajo

Wolt jest dostępny tylko w niektórych miastach: #bydgoszcz #gdansk #gdynia #katowice #krakow #lublin #poznan #rzeszow #szczecin #warszawa #wroclaw #lodz więc tylko tam można odebrać nagrodę
LubieKiedy - Rozdajo - zamówienia z Wolta do 30 złotych bo ostatnie robiłem półtora m...

źródło: comment_1638905980L7QhTAzaTUZWETj2RTkuMe.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@exile17: napisz do nich z prośbą o rozszerzenie obszaru dostaw, pewnie to zrobią ;) podaj im dokładny adres. Kiedyś tak napisałem do Glovo i zrobili to w ciągu 5 minut (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@vegetator21: Jeździłem sobie tylko latem for fun, wychodzi jakieś 25zl/h średnio, teraz pewnie więcej można, bo jeździ dużo mniej ludzi z uwagi na pogodę, przekłada się na więcej zamówień
  • Odpowiedz