Wpis z mikrobloga

@luxkms78 Dlaczego obrażasz innych tylko dlatego że mają odmienne poglądy i nie mają ochoty ani na zamordyzm ani na ograniczenie ich praw ani na eksperymentowanie na nich ani na późniejsze powikłania?

Bzdura goni bzdurę. Dużo więcej powikłań grozi ci po covidzie, szczepionki są przebadane i bezpieczne.

No, ale pewnie w szurskich grupach opartych na prawdziwie niezależnym chlopskorozumizmie wyszło inaczej, a jak wiadomo cały świat nauki jest pogrążony w spisku Big pharmy
  • Odpowiedz
I rozumiem, statystki są zakłamane i pewnie to wcale nieprawda, że ponad 90% osób w szpitalach to osoby niezaszczepione, prawda? ¯\(ツ)/¯


@GrammarNazi: Izrael, Portugalia, Irlandia, Austria, Australia etc. - mówi Ci to coś czy nie bardzo?

No tak, bo wnikliwa edukacja z grupek na fejsie dowiodla, że akurat ta jedna szczepionka jest zła. #!$%@? tam, że te wszystkie głupie "argumenty" o rzekomym za krótkim badaniu szczepionki itp zostały już dawno zaorane. Intensywne googlowanie i scrollowanie szurskich grupek liczy się bardziej niz jakieś tam zdanie doktorów i naukowców
  • Odpowiedz
@luxkms78 Nie no, szczepionki zabijają. Szkoda tylko, że nigdzie nie jest podane co bylo przyczyną zgonow. Takie rzeczy się zawsze raportuje. Jakby dzień po podaniu szczepionki kogoś #!$%@? tramwaj, to też się to odnotowuje.

No ale kolejny raz - #!$%@? się ktoś zna, czyta i wnioski wyciąga z dupy, bo uważa się za madrzejszego od lekarza ¯_(ツ)

Widzisz - gdybyś grzecznie i kulturalnie poprosił to bym Ci podesłał coś na ten temat (o czym zresztą wielokrotnie pisałem na wykopie). Ale niech tam niech stracę - podpowiem - poszukaj sobie sam kiedy planowane są zakończenia testów na clinicaltrials.gov dla poszczególnych
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Nie ośmieszaj się nawet. Jesteś według mnie typowym agresywnym covidiotą który nawet mając oficjalne dane przed nosem zachowa się jak gołąb - nasra i obrażony odejdzie.
  • Odpowiedz
@luxkms78 I kolejny raz apeluje - NIE IDŹ DO SZPITALA - jak sam widzisz, każdy chce Cie zabić.

Tyle się naczytales o szczepionce, a pomysl ile jest leków w szpitalach o których jeszcze nie wiesz? Skąd możesz wiedzieć, że ktoś nie umarł po jakimś leku? Może lekarze wymyślają choroby i trują w szpitalach żeby dłużej leczyć? Otwórz oczy, pomysl logicznie! Lecz się sam, nie daj się spiskowi Big pharmy!
  • Odpowiedz
@luxkms78 Wybacz, że zauważyłem, że sam nie pofatygowałeś się nawet sprawdzić co za "dane" wklejasz i nie zadałeś sobie pytania, albo nie miałeś kompletnie świadomości jak są zbierane ¯_(ツ)

Rozumiem, że są tylko jedne słuszne dane - takie, które wspierają teorie spiskową o tym, że szczepionki są śmiertelnym eksperymentem i stoja za nimi ogromne korporacje. Takie dane, że ludzie nie zaszczepieni leżą w szpitalach i umierają na covid już są
  • Odpowiedz
Uwaga - "badania trwały od lat" - mój ulubiony cytat. Nie ośmieszaj się.


@GrammarNazi: Masz może jakieś video np Moawieckiego odnośnie szczepionek - albo może p.Horbana?

Widzisz ja Ci podsyłam oficjalne info/dane a Ty mi jakieś video na YouTube na którym nie wiem czy wiesz ale zgodnie z najnowszą wersją regulaminu nie można nawet nic złego o noszeniu maski powiedzieć bo video zostanie usunięte lub ban. Ty jesteś poważny?

Tak
  • Odpowiedz
@luxkms78 Moja żona jest lekarzem i leczy takich oszołomów jak ty, którzy naczytaja się wysrywow, łykają każdego fejka jak pelikany, za wiele w głowach nie mają, nie szczepią się, a potem srają pod siebie że strachu jak nie mogą oddychac bez tlenu w szpitalu. Już jeden szurek to kwestionował, to aż mu prawo wykonywania zawodu wkleiłem ¯_(ツ)

Poza tym możesz mi wyjaśnić jaka wiedzę na temat leczenia ma laborant? Z tego co wiem to zajmuje się czym innym i wiedzę o szczepionkach to może mieć taką samą jak salowa.

-Uwaga - "badania trwały od lat" - mój ulubiony cytat. Nie ośmieszaj
  • Odpowiedz
Osmieszasz się ty i do tego klamiesz bo nic takiego nie napisalem.


@GrammarNazi: Oczywiście nie powiedziałeś - Twój idol w filmiku to powiedział wprost i wyraźnie. Sprawdź sobie.

@luxkms78 Moja żona jest lekarzem i leczy takich oszołomów jak ty, którzy naczytaja się wysrywow, łykają każdego fejka jak pelikany, za wiele w głowach
  • Odpowiedz
@luxkms78 @luxkms78 Ja jestem przekonany że Twoja żona (o ile ją w ogóle masz i nie nazywa się Renia Rączkowska) - nie jest nawet weterynarzem

Biedne szurki, wszyscy ich oszukują. Spisek goni spisek. I oczywiście jak to z szurkami bywa, tak łatwo zaorac wasze bzdury. Biedni musicie ciągle nowe głupoty wymyślać, aby wam tylko pasowało do teorii spiskowej.

Niestety, ale moja żona naprawdę musi się użerać z antyszczepami bez szkoły
GrammarNazi - @luxkms78 @luxkms78 Ja jestem przekonany że Twoja żona (o ile ją w ogól...

źródło: comment_1638922714slQIBo6RNmz7mhLtRG0Bo2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Niestety, ale moja żona naprawdę musi się użerać z antyszczepami bez szkoły ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@GrammarNazi: polecam zmienić zawód - nikt na siłę nie trzyma.

Dlatego zachęcam kolejny raz - nie szczep się ale
  • Odpowiedz
@luxkms78 Wystarczy nie oglądać nagminnie TV

O, tego dziś jeszcze nie było. Wyłącz tv włącz myślenie! Klasyczek.

Może tak zacznij słuchać lekarzy i naukowców, a nie bierzesz się za czytanje czegoś, czego czytać nie potrafisz, jak udowodniłeś w tym wątku? To nic złego, bo niby skąd miałbyś mieć pojęcie o metodologii badań szczepionek, skoro nie jesteś lekarzem. Problemem jest to, że wydaje ci się, że wiesz.
  • Odpowiedz
@luxkms78 polecam zmienić zawód - nikt na siłę nie trzyma

Swoj zawód akurat lubi bardzo, za to nie lubi głupków, którzy najpierw #!$%@? jakie to szczepionki są złe, bo łykają jak pelikany każde gówno przeczytane w internecie, a potem musi im dupy ratować.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Szczerze?

Znam osobę jedną (tak jedną-jedyną!) która ponoć umarła na covid choć jest to bardzo wątpliwe bo starsza osoba, chorowała na masę innych rzeczy etc. Znam natomiast mnóstwo (naprawdę mnóstwo) osób które albo były chore i przebyły chorobę tak jak niemalże zwykłą grypę/katar etc. lub wręcz bezobjawowo bo "test tak wykazał".
Miałem również bliską i częstą styczność z osobą która prawdopodobnie była na to chora i była ponad miesiąc na L4 w czasie kiedy jeszcze w Polsce nie znano covida ale już coś tam się zaczynało w Chinach - stąd przypuszczam że mógł to być covid bo teoretycznie jak dziś na to spojrzeć objawy się zgadzały - ale oczywiście wtedy się jeszcze to tak nie nazywało.

Znam również osoby które się psychicznie przez te fikołki załamały a nawet targnęły się
  • Odpowiedz
Swoj zawód akurat lubi bardzo, za to nie lubi głupków, którzy najpierw #!$%@? jakie to szczepionki są złe, bo łykają jak pelikany każde gówno przeczytane w internecie, a potem musi im dupy ratować.


@GrammarNazi: To ma problem. Bo albo musi zmienić pracę z powodu "głupków" albo sama jest "głupkiem" i dlatego tak jej się wydaje.
  • Odpowiedz