Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Więcej memów. Jeszcze trochę, a odkryjecie, że wy, szury rzeczywiście jesteście szurami.

Wyobraź sobie bezpieczną szczepionkę, chroniącą cię przed śmiercią i ciężkimi powikłaniami wysoce zakaźnej choroby, a mimo to nie chcesz jej wziąć. Kim jesteś?

  • Odpowiedz
@luxkms78: Więcej memów. Jeszcze trochę, a odkryjecie, że wy, szury rzeczywiście jesteście szurami.

Wyobraź sobie bezpieczną szczepionkę, chroniącą cię przed śmiercią i ciężkimi powikłaniami wysoce zakaźnej choroby, a mimo to nie chcesz jej wziąć. Kim jesteś?

Szurem, stwarzającym zagrożenie nie tylko dla siebie, ale całego społeczeństwa, bo twoja choroba doprowadza do nadmiernego obciążenia systemu opieki zdrowotnej, a w dalszej konsekwencji do lockdownu i kryzysu gospodarczego


@The_Dogtor: Towarzyszu Dogtorze
  • Odpowiedz
@luxkms78 Pewnie, że nie chce. Chciałbym tylko, żeby tak każdy antyszczep był konsekwentny i nie pchał się do szpitala jak zachoruje, bo przez antyszczepow nie ma miejsc w szpitalach
  • Odpowiedz
@luxkms78 Pewnie, że nie chce. Chciałbym tylko, żeby tak każdy antyszczep był konsekwentny i nie pchał się do szpitala jak zachoruje, bo przez antyszczepow nie ma miejsc w szpitalach


@GrammarNazi: Chciałbym abyś był konsekwentny i taki "antyszczep" w takim razie nie musiał płacić składek. Póki co ja na przykład płacę nie tylko za siebie ale i takich jak Ty. Bądź i tutaj konsekwentny.
  • Odpowiedz
@luxkms78 Ja nie bronię, tylko wymagam konsekwencji w czynach. Skoro szczepionka to zło wcielone, eksperyment medyczny czy co tam jeszcze szurki wymyśliły, a wirusek jest śmieszny i niegroźny i w ogóle to się można w domu leczyć, to po co się szury pchacie do szpitali i zabieracie miejsce innym ludziom zamiast jeść witaminki i się zdrowo odżywiać i śmiesznego wiruska wyleczyć w domu? Problemem jest ryzyko zapaści służby zdrowia, szczepić się
  • Odpowiedz
@luxkms78 Ja nie bronię, tylko wymagam konsekwencji w czynach. Skoro szczepionka to zło wcielone, eksperyment medyczny czy co tam jeszcze szurki wymyśliły, a wirusek jest śmieszny i niegroźny i w ogóle to się można w domu leczyć, to po co się szury pchacie do szpitali i zabieracie miejsce innym ludziom zamiast jeść witaminki i się zdrowo odżywiać i śmiesznego wiruska wyleczyć w domu?


@GrammarNazi: No to dlatego się pytam
  • Odpowiedz
@luxkms78 Jeszcze raz napisze, bo widać nadal nie kumasz - nie bronię iść do szpitala. Jeżeli płacisz składki to nikt Ci tego zabronić nie może.

Tylko jak to się dzieje, że w szpitalach w zdecydowanej większości ladują antyszczepy i wychodzi na to, że to jednak ja musze fundować leczenie oszołomów, którzy edukują się na fejsie zamiast w szkole?

Chciałbym oczekiwać od antyszczepa czegoś, czego nie ma i nie będzie chyba nigdy
  • Odpowiedz
@luxkms78 Jeszcze raz napisze, bo widać nadal nie kumasz - nie bronię iść do szpitala. Jeżeli płacisz składki to nikt Ci tego zabronić nie może.


@GrammarNazi: Strasznie się cieszę że mi pozwoliłeś. Kamień z serca normalnie

Tylko jak to się dzieje, że w szpitalach w zdecydowanej większości ladują antyszczepy i wychodzi na to, że to jednak ja musze fundować leczenie oszołomów, którzy edukują się na fejsie zamiast
  • Odpowiedz
@luxkms78 Okej, czyli mamy już spisek

Widzisz - zależy kto liczy to tak mu wychodzi jak sobie życzy

I rozumiem, statystki są zakłamane i pewnie to wcale nieprawda, że ponad 90% osób w szpitalach to osoby niezaszczepione, prawda? ¯_(ツ)
  • Odpowiedz